Yeni yıl dilekleri Media Markt ile gerçeğe dönüşüyor

media-marktAvrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri , bu yıl da yeni yıl kampanyası ile müşterilerine inanılmaz fırsatlar sunuyor. 31 Aralık’a kadar mağazada, mobilde, online alışveriş sitesinde ve müşteri destek hattında geçerli kampanyalar, sevdiklerine unutulmayacak bir yeni yıl hediyesi almak isteyenleri bekliyor.

Media Markt yeni yıla girerken akıllı telefonlardan, Macbook’lara, toz torbasız süpürgeden yüksek donanımlı ev sinema sistemlerine ve ultra HD smart televizyonlara kadar en yeni teknolojiye sahip cihazları, inanılmaz fiyatlarla sunuyor. Yeni yıla yeni akıllı telefonlar ile girmek isteyenlere özel hazırlanan Media Markt’ın cep telefonu kampanyasında , 2 bin 699 TL yerine 2 bin 399 TL fiyatıyla dikkat çekiyor. Kampanyada ayrıca 16 GB hafızaya sahip , 3 bin 999 TL yerine 2 bin 888 TL’den satışa sunuluyor.

13 inç ’lar 3 bin 999 yerine 3 bin 199 TL’den, iş yeri ve ev temizliğinde kurtarıcı rolü istlenen Dyson DC 33 origin toz torbasız süpürgeler ise bin 799 TL yerine bin 499 fiyatıyla Media Markt’ın tüm satış kanallarında tüketicileri bekliyor.

Ayrıca Media Markt mağazalarında Vodafone Red tarifesine geçen müşterilere seçili ürünlerde 150 TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

Yılbaşı eğlencesi Media Markt ile eve taşınıyor
Yeni yıla evinde ailesiyle televizyon izleyerek girmek isteyenler, 2 bin 799 TL yerine 2 bin 299 TL’den satışa sunulan LG 4K ultra HD Smart Led TV’ye düşük fiyatla sahip olabilirler. Kablosuz bağlantılı Samsung HW J450 Soundbar ev sinema sistemleri ise 649 TL yerine 399 TL fiyatıyla evde sinema keyfini yakalamak isteyenleri bekliyor.
Henüz sevdiklerine hediye almamış olanlar Media Markt’ın yılın son gününe kadar geçerli kampanyasından yararlanabilirler. Üstelik Media Markt’ta dilediği ürünü internetten sipariş verip hızlıca mağazadan teslim alma fırsatı da tüketicilere sunulan hizmetlerin başında geliyor.

Bir Cevap Yazın