Sony’den teknoloji tutkunu babalara hediye seçenekleri

sony-babalar-gunu, teknoloji ile arası iyi olan babalara birbirinden özel seçenekleri sunuyor. Oyun sever babalar için PlayStation®4, fotoğraf tutkusundan vazgeçemeyenlere ise yeni α6300 ideal alternatifler arasında. Bir an olsun teknolojiden uzak kalamayan babalar için ise CP-V10A taşınabilir şarj cihazı, bu ’nün gözde hediye seçeneği oluyor.

Sony’nin Babalar Günü hediyesi olarak önerdiği α6300 fotoğraf makinesi, ve CP-V10A taşınabilir şarj cihazı ile babanızın yüzünü güldürebilirsiniz. Oyun sever babalar için PlayStation®4, fotoğraf tutkusundan vazgeçemeyenlere ise yeni α6300 fotoğraf makinesi ideal alternatifler arasında. Bir an olsun teknolojiden uzak kalamayan babalar için ise CP-V10A taşınabilir şarj cihazı, bu Babalar Günü’nün gözde hediye seçeneği oluyor.

Oyun sever babalar için PlayStation®4
Sony PlayStation®4 birbirinden eğlenceli oyun alternatifleriyle oyun tutkunu babalar için ideal bir hediye seçeneği. PS4 turnuvaları ve oyun partileri, babanıza heyecan ve macera dolu bir dünyanın kapılarını aralayacak. Sony Computer Entertainment Worldwide Studios ve sektörün en iyi yazılım geliştiricilerinin ve yayıncılarının sunduğu oyunlarla gelişmeyi sürdüren PS4 platformu, babanıza eşsiz, ilgi çekici ve sıradışı eğlence deneyimleri yaşatacak.

Fotoğraf tutkusundan vazgeçemeyenlere yeni α6300 fotoğraf makinesi
Sony’nin ödüllü aynasız fotoğraf makinesi yelpazesinin en son üyesi α6300, 0,05 saniyelik kısa odaklanma süresi ile dünyanın en hızlı otomatik odaklamasını sunuyor. Sürekli otomatik odaklama ve pozlama izleme ile saniyede 11’e kadar kare çekebiliyor; babanızın kaydetmek istediği her anı, gerçeğe en yakın haliyle yakalıyor. Tru-Finder™ veya LCD ekran üzerinde saniyede 8 kareye kadar tam canlı görüşlü sürekli çekimi destekleme özelliği ile de bir elektronik vizörün avantajlarını objektif üzerinden vizörün rahatlığı ile birleştiren gerçek zamanlı bir çekim deneyimi sunuyor. α6300 aynı zamanda popüler Super 35mm formatında yüksek çözünürlüklü ve piksel gruplamasız 4K videolar çekip kaydedebiliyor.

Teknolojiden uzak kalamayan babalara taşınabilir şarj cihazı
Kullanıcılarını şarjsız kalma endişesinden kurtaran CP-V10A taşınabilir şarj cihazı, kompakt tasarımı yüksek pil kapasitesi ile bir araya getiriyor. 10.000mAh’lik kapasitesi ile sürekli bağlantıda ve mobil kalma ihtiyacını karşılarken dijital ekipmanlara renk katıyor. 242 gram ağırlığı ile babanızın çanta ya da cebine fazla yük olmadan ofis dışında veya tatildeyken yardımına koşuyor. Akıllı telefon, tablet, kompakt dijital kamera ve diğer taşınabilir cihazlarını, önceki gece şarj etmemiş olsa dahi, yeni bir güne başlarken gönül rahatlığıyla evden çıkabilmesini sağlıyor.

67 kez okundu

Bir Cevap Yazın