Yılbaşı hediyeleri Puma’dan yüksek performans sizden

puma-ayakkabi, yeni yılda da sporcuların rahat, konforlu ve güvenli spor yapabilmelerini sağlayarak sevdiklerinize ve size spor dolu bir sene diliyor. 2016’nın kış aylarında tasarımlarıyla sevdikleriniz spor ve antrenman yaparken artık soğuk hava şartlarından etkilenmeyecek.

2016’nın kış aylarında soğuk havaları umursamadan spor yapacak sporseverlere PUMA, IGNITE PWRWARM koleksiyonunu öneriyor. Yeni yılda spora düşkün çiftlerin ilk tercihi olacak olan PWRWARM’ların ayakkabı dilinde bulunan Comfort Temp astar, sporcuların vücut ısılarını dengeliyor ve soğuk hava şartlarında mükemmel bir spor deneyimi sunuyor. Hem kadın hem de erkek sporcular için tasarlanan IGNITE PWRWARM, parlak renk seçenekleriyle kalabalık ortamlarda ve düşük ışıkta tasarımında barındırdığı reflektörlerle fark edilmenizi de sağlıyor.

Spor yaparken ayakkabının yeterliliği ve sağladığı konfor kadar giyindiğiniz kıyafetler de çok önemli. Hem kadın hem de erkek için üretilen PWRWARM LS üstler adeta kusursuz bir spor deneyimi için tasarlanmış. WarmCell teknolojisi sayesinde vücut ısınızı dengede tutan PWRWARM LS’lerde kullanılan adaptif malzemeler, vücudunuzun nefes almasını sağlıyor. IGNITE PWRWARM’larda dikkat edilen ve sporcuların düşük ışıkta da spor yapabilmelerini sağlayan reflektörler, erkekler için tasarlanan PWRWARM LS’lerin yan rüzgar panellerinde, kadın için tasarlanan modelde ise kolların üstünde yer alıyor.

Outdoor performansın en büyük tamamlayıcısı olan sırt çantaları da yılbaşının gözdeleri arasında yer alıyor. PUMA LIGHTWEIGHT sırt çantalarının hem sırt panelinde, hem de omuz askılarında kullanılan nem emici dokular vücudun kuru kalmasını sağlıyor. Omuz askılarında aynı zamanda hareketli sternum kayış bulunuyor. Ses kabloları ya da hydro sistem için kullanılan paneller ise iki omuz başında da yer alıyor. Çantanın arka kısmında yer alan yansıtıcılar, sporcuların yine düşük ışıkta ekstra görünür olmasını sağlıyor.

HİKAYESİ OLAN HER ŞEY ÇOK DEĞERLİDİR
PUMA, yeni yılda sevdiklerinizin performansını en üst seviyeye çıkarmanın yanında spor giyimin şıklığını da sokaklara taşımaya devam ediyor. Hem kadın hem de erkek için üretilen R698’lerin PUMA’da 24 yıllık bir geçmişi var. İstenilen her şeyle kombinlenebilen R698, hikayesiyle de sevdiklerinize anlamlı bir hediye olacak. İlk olarak 1991 yılında tasarlanan R698, 24 yılın ardından tam bir evrim geçirmiş olmakla beraber, alıştığımız klasik tasarımın mirasına da sahip çıkıyor. Ağ doku teknolojisi ve kullanılan neoprin malzemesi sayesinde kışın tarzınızı sokağa yansıtırken ayaklarınızın da üşümemesini sağlıyor.

YERİNDE DURMAYANLARA
Gün içerisinde durmak bilmeyen, oradan oraya gezip tozan arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye alternatifi TRINOMIC. PUMA’nın dayanıklılık ve işlevsellik için tasarladığı TRINOMIC sırt çantaları son derece dikkat çekiyor. Polar yastıklı ayarlanabilir sternum askıları, sırt çantasını hissetmemenizi sağlarken üst ve yanlarda bulunan cepler geniş hacim isteyenlere hitap ediyor.

IGNITE PWRWARM ayakkabılar 449 TL, PWRWARM LS erkek üst 230 TL, NightCat PWRWARM LS kadın üst 215 TL, LIGHTWEIGHT sırt çantası 189 TL, TRINOMIC sırt çantası 169 TL ve R698 ayakkabılar 269 TL fiyatıyla PUMA mağazalarında sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın