Yeşil Kundura’dan yılın her anına özel yüzde 20 indirim

yesil-logoAyakkabıda kaliteli ve modern tasarımları konfor ile buluşturan , yeni yıl itibariyle Milli Eğitim Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler ve Şehit Yakınları ve Tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarına tüm yıl geçerli olacak şekilde %20 indirim olanağı sunmaya başlıyor.

67 yıllık tecrübesi ve yenilikçi anlayışıyla ayakkabı sektörünün en köklü markalarından olan Yeşil Kundura, hayata geçirdiği özel kampanya ile tüm ürünlerde %20 indirim fırsatı sunuyor. Yılın her anı, her alışverişte geçerli olan Yeşil Avantaj Kart ayrıcalığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler ve Şehit Yakınları ve Tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarına %20 indirim avantajı sunuyor. Yeni yıl itibariyle tüm yıl geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için ilgili kurum kartı ile Yeşil Avantaj Kart’a başvurmak yeterli.

Yeşil Avantaj Kart’a sahip olmak çok kolay
Yeşil Avantaj Kart’a sahip olmak için yesil.com.tr’ye üye olduktan sonra ilgili kurum kartının suretini info@yesil.com.tr adresine e-mail yoluyla göndermek yeterli oluyor. Kartın geçerlilik süresi boyunca yapılacak tüm alışverişlerde yüzde 20 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Yeşil Avantaj Kart ile Topkapı, Beylikdüzü, Çorlu Yeşil mağazaları ve www.yesil.com.tr adresinden alışveriş yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın