Yeşil Kundura’da bayrama özel dünya markalarında yüzde 30’a varan indirim fırsatı

yesil-kunduraAyakkabıda kaliteli ve modern tasarımları konfor ile buluşturan , dünya markalarında yüzde 30’a varan avantajı sunuyor. Kampanyada geçerli olan , , ve markalı tüm yeni sezon kadın ve erkek modelleri tutkunlarının tercihi oluyor.

68 yıldır ayakkabıda şıklık ve rahatlığı benimseyen Yeşil Kundura bayram öncesi tüm yaz sezonu ürünlerinde indirim fırsatı sunuyor. Cat, Hush Puppies, Harley-Davidson ve Sebago gibi Yeşil Kundura çatısı altında bulunan dünyaca ünlü markalarda yüzde 30’a varan indirim avantajı, bayram alışverişine çıkacakları bekliyor.

Yeşil Kundura’dan yapacak ayakkabı tutkunları, dünya markalarına ait birçok farklı model ve renk seçeneği arasından sevdikleri ayakkabılara yüzde 30’a varan indirimlerle sahip olabilecek. Kaliteyi uygun fiyat ile birleştiren Yeşil Kundura, yazlık ayakkabılarını uygun fiyata almak ve bayrama hazır olmak isteyenler için ideal.
Yaz sezonuna ait farklı model ve renklerdeki ayakkabılara Yeşil Kundura Mağazaları, Yeşil Kundura Bayileri ve online alışveriş sitesi ’den ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın