Yeni Pantene Pro-V saç dökülmelerine karşı koruma serisi ile saçlar kışa hazır

panteneTüketicilerin yaşamını iyileştirmeye odaklanan P&G markası , yıpranan saçlara ihtiyacı olan bakımı sunuyor. Yeni Pro-V Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Serisi, saçları şekillendirmeden ve çevresel etkenlerden kaynaklı yıpranmalara karşı güçlendiriyor ve kışa hazırlıyor

Kış mevsimine güçlü, parlak ve sağlıklı görünen saçlarla girmeye hazır mısınız? Şekillendirmeden ve çevresel etkenlerden kaynaklı koparak dökülmelere ve sağlıksız görünen saçlara karşı dururken Yeni Pantene Pro-V Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Serisi yanınızda.

Şekillendirmeden kaynaklı yıpranmalarla birlikte saçların koparak dökülmesi, Türk kadınları için en yaygın sorunlardan biri. Fırçanın üzerinde kalan saç telleriyse bunun en büyük kanıtı. Koparak dökülmelerin kontrolünüz dışında olduğunu düşünüyorsanız, henüz Yeni Pantene Pro-V Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Serisi ile tanışmadınız demektir! Yıpranmış ve koparak dökülmeye eğilimli saçları onaran, koruyan ve saç fırçanızla barışmanızı sağlayan Yeni Pantene Pro-V Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Serisi, saçlarınızın sağlıkla ışıldamasına yardımcı oluyor. Serinin barındırdığı, Pantene Pro-V uzmanları tarafından geliştirilen etkili Pro-V formülü, saça hücresel düzeyde etki ederek, kökten uca güçlü saçlara* sahip olmanızı sağlıyor. Şampuan ve saç bakım kreminden oluşan bu seri, saçların sağlıkla ışıldayıp daha esnek olmasına olanak sağlıyor ve de saç dökülmesini %97’ye kadar durduruyor**.

P&G Beauty Saç Stilisti Önder Tiryaki “Zayıflamış ve koparak dökülmeye eğilimli saçları güçlendirmek için hücresel düzeyde harekete geçen Pantene Saç Dökülmelerine Karşı Koruma serisinin Şampuanı, saçları arındırıyor. Saçı nemlendiren ve saçın kolayca açılmasını sağlayan Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Saç Bakım Kremi ise, her şampuandan sonra kullanıldığında saçların sağlıklı görünen en güzel halinin ortaya çıkmasına ve de saç dökülmelerinin** azalmasına yardımcı oluyor. Siz de Pantene ile saçlarınızı kışa hazırlayın” diyor.

YENİ Pantene Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Şampuanı’nın tavsiye edilen satış fiyatı (600 ml) 10,75 TL
YENİ Pantene Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Saç Bakım Kremi’nin tavsiye edilen satış fiyatı (600 ml) 10,75 TL
YENİ Pantene Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Saç Bakım Kremi’nin tavsiye edilen satış fiyatı (360 ml) 8,79 TL

Bir Cevap Yazın