Tüm yılbaşı hediyeleriniz için tek adres Silk and Cashmere

silk-and-cashmere-hediye muhteşem bir yılbaşı kampanyası ile bu yıl hediye alışverişini çok kolaylaştırıyor. Sevdikleriniz için henüz yılbaşı hediyesi almadıysanız ’den güzel bir haber var. Aralık ayı sonuna kadar tüm hediye alışverişini tek seferde yapmak isteyenleri kat kat artan bir yılbaşı indirimi bekliyor.

Kaşmirin sıcaklığı ve ipeğin benzersiz dokusu ile hazırlanan atkı, eldiven, bere, eşarp gibi birbirinden farklı aksesuarları hem kadınlara hem erkeklere özel kazak, hırka, palto gibi iddialı parçalarla tamamlayabilir ve seçtiğiniz hediye sayısına göre artan indirimlerden faydalanabilirsiniz. 2 hediyeden itibaren aldığı her hediye için ekstra %5 indirim kazanan müşterileri 8 hediyeye ulaştıklarında toplam tutardan %40’lık bir indirim bekliyor olacak.

Hediyelerini Silk and Cashmere’in online alışveriş sitesi www.silkandcashmere.com üzerinden almak isteyenler ise, yine alışveriş tutarına göre artan indirim oranlarından faydalanabiliyor. 500 TL’lik siparişler için 50 TL’den başlayan indirim tutarı 5000 TL için 1.000 TL indirime kadar çıkıyor. Ayrıca ücretsiz kargo hizmeti, kapıda ödeme seçeneği, ücretsiz hediye paketi hizmeti ve ücretsiz değişim imkanı gibi birçok avantaj da sizleri bekliyor.

Daha fazla bilgi için Silk and Cashmere mağazalarını ve www.silkandcashmere.com online alışveriş sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın