Tergan’la yılbaşı gecesinin yıldızı sizsini

terganAyakkabı ve çanta modasının öncü markası olan , sezon trendlerini bir arada sunduğu koleksiyonunda yer alan ışıltılı ve özel tasarımlarıyla, yılbaşı gecesine imzasını atıyor. Yılbaşını konforlu ve emin adımlarla karşılamak isteyenler, stillerini koleksiyonda yer alan modellerle tamamlıyor.

Yılbaşı gecenize kült renkler eşlik ediyor
Sezon trendlerini kalite ve şıklıkla harmanlayan Tergan, unutulmaz geceye ayakkabı ve çanta modelleriyle ortak oluyor. Markanın kadın koleksiyonunda yer alan ve kırmızıyla bütünleşen topuklu ve çizme tasarımları, göz dolduruyor. Yeni yılın rengi olan kırmızı ve bordo, koleksiyonda hakimiyetini korurken, kült siyah renk taş detaylarıyla buluşarak özel geceye dahil oluyor.

Erkeklerin yılbaşı stiline Tergan yorumu
Erkeklere klasik ve şık çizgisinin dışında modern ve trendy tasarımlarıyla alternatifler sunan Tergan, yılbaşı kutlamalarında da erkeklerin modayı yakından takip etmesini sağlıyor. Erkekler, klasik şıklıklarını markanın renkli tabanlı sneaker ayakkabılarıyla tamamlayarak şıklığı keyfe dönüştürüyor. Klasikten vazgeçmeyen erkekler için de, markanın koleksiyonunda yer alan trendi modeller ön plana çıkıyor. Bağcıklı modellerin yanı sıra bağcıksız ayakkabılarda koleksiyonda yerini alıyor.

Bir Cevap Yazın