Sevdiklerinize yeni yıl hediyesi Charms Company’den

Charms-Company-kolyeSevginizi ifade etmenin en zarif hali olan mücevherlerle, şıklığı yaşam tarzı haline getirmiş sevdiklerinizi, bu yılbaşında mutlu etmeye ne dersiniz? Yeni yılda sevdiklerinizi ’nin eşsiz mücevherleri ile şımartın.

Zarafet ve şıklığı, pırlanta ve altının eşsiz uyumu ile buluşturan Charms Company, rafine zevklere hitap eden koleksiyonları ile yılbaşında harika bir hediye alternatifi. Sevdiklerinizi Charms Company’nin eşsiz mücevherleri ile pırlantanın ışıltılı dünyasına davet edebilirsiniz.

Aşk dolu bir yıl için
Charms Company’nin ‘Be Mine’ koleksiyonu, zarafetini, şıklığı ile tamamlayan kadınlar için romantik bir hediye alternatifi. Pırlantanın göz alıcı ışıltısı ve altının muhteşem uyumun bir araya getiren Charms Company Be Mine koleksiyonunu Zorlu Center Beymen mağazasında bulmak mümkün.

Eşsiz bir yıl için
Eşsiz olmanın doğadaki temsilcisi, kar tanesinden, ilham alınarak hazırlanan ‘Snowflakes of Charms Company’ koleksiyonu, gerçek kar tanelerinin formunu taşıyor. Mücevhere yeni bir soluk getiren koleksiyon, asil duruşu ile son derece şık hediye alternatifi arayanlar için doğru tercih!

En sevdiğiniz için
Zarafeti, modern çizgilerle birleşerek ortaya göz alıcı mücevherler çıkaran Charms Company, ‘Dreamy Feathers’ koleksiyonunun, tüy formundaki mücevherleri tasarımın tüm inceliklerini taşıyor. Siz de sevdiklerinizin kalbini, zarif bir hediye ile fethetmeye ne dersiniz?

Charms Company’nin diğer tasarımlarıyla da özgürce kombin edilebilen diğer koleksiyonlarına www.charmscompany.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zorlu Center Beymen mağazasından satın alabilirsiniz. Stil ve kombin önerileri için ise instagram.com/charmscompany’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın