Sephora’nın heyecanla beklenen indirimi başlıyor

sephora tutkunlarının heyecanla beklediği ’nın yaz kampanyası başlıyor! ’nın renkli, eğlenceli ve özgür dünyasında kendini şımartmak isteyenler, 20 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında muhteşem ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilecekler.

kapsamında seçili Sephora farlar 10 TL, rujlar 15 TL, maskaralar 20 TL, ojeler 3 TL, eyelinerler 15 TL, fondötenler 25 TL, allıklar 20 TL’den satışa sunulacak.

Seçili cilt bakım ürünlerinde ise %70’ e varan indirim sevindiriyor.

Colorful Liner – Far
Ultra mat bir sonuç ve yaz için bulundurulması gereken renkler. Uzun süre kalıcı ve yoğun bir kaplama ile suya dayanıklı bir formül. Ürün, maksimum etki için göz farı olarak ve bakışları yoğunlaştırmak için kirpiklerin dibine liner olarak kullanılabiliyor. Bunların hepsi jumbo bir kalem ile mümkün mü? Evet, mümkün. Kanıtı karşınızda!
Fiyat: 10 TL

Sephora Lush Plumper Maskara
Dolgunlaştırıcı fırçasıyla kirpikleri daha kalın ve tok gösteren Sephora Lush Plumper maskara, kirpiklere hacim kazandırırken aynı zamanda daha uzun görünmesini sağlıyor. Özel fırçasıyla, kirpikleri tek tek kavrayan ve ayıran maskara; kirpiklerini vurgulamak, daha hacimli, uzun ve dolgun kirpiklere kavuşmak isteyenler için ideal bir çözüm sunuyor.
Fiyat: 20 TL

Colorful Blush – Allık
Yanakları pembeleştirmenin en renkli yolu! Üstelik her yere götürülebilir, açılır kapanır kutusu içerisinde yer alıyor. Yaz günlerine uyum sağlayan renkleriyle cilde canlı bir görünüm kazandıran allıklar, makyaj çantalarının olmazsa olmazları arasında yerini alıyor.
Fiyat: 20 TL

10HR Wear Perfection Foundation – Fondöten
Eşsiz fondöten 10 saat süren kalıcı özelliği ve ikinci bir deriyi andıran görünmez tabakası sayesinde ciltte tüy kadar hafif bir his yaratıyor. Ürün, ciltteki kusurları anında doğal bir şekilde kapatmanın yanı sıra yüzeyi pürüzsüzleştirip kusursuz bir görünüm sağlıyor.
Fiyat: 25 TL

Sephora Rouge Infusion – Mürekkep Ruj
Kullanıldığı anda doğru rengi dudağınıza taşıyan aplikatörü sayesinde, ağır ve yapış yapış hissi olmayan bu hafif dudak boyası, dudakların üzerinde hafif bir renk bırakıyor. Tüm dikkatleri dudaklarınıza çekiyor.
Fiyatı: 15 TL

Sephora Rouge Cream – Krem Ruj
Işıltılı ve yoğun ruj renkleriyle kalpleri fetheden ürün, çekici gülümsemeye sahip olmanızı sağlıyor. Zeytinyağı ve frenk üzümü çekirdeği açısından zengin formülüyle dudakları renklendirirken nemlendiriyor. Unutulmaz bir gülüş için tüm adımlar tamam.
Fiyat: 15 TL

Sephora Color Hit – Oje
Color Hit, tırnakları sezon trendi olan tonlarla renklendiriyor. Ergonomik ve şık ambalaj tasarımıyla bütünleşen orijinal dizayn tırnaklara kolay ve hızlı bir şekilde uygulanıyor. Ultra pigmentli formülü sayesinde tırnağı 1 saniyede ve tek bir katla mükemmel bir şekilde kapatan ürün hızlı kuruma özelliğine sahip ve 5 gün boyunca rengini koruyor.
Fiyat: 3 TL

Sephora Sadakat Kart avantajlarla dolu bir dünyanın kapıları aralıyor…
Dünyaca ünlü kozmetik devi Sephora, Sadakat programı ile kozmetik tutkunlarına birbirinden özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Sephora’nın büyüleyici dünyasını keşfetmek ve ayrıcalıklarla dolu kapısını aralamak isteyen müşteriler, Sephora mağazalarından yapacakları herhangi bir alışveriş sırasında Sephora White kartı kasalardan ücretsiz temin edebiliyor.
Sephora White kart ve Black sahipleri Sephora kart ile puan biriktiriyor ve biriktirdikçe özel avantajlardan faydalanabiliyor. Özel dönemlerde ise, sadece kart sahipleri kampanyalardan faydalanma ve yeniliklerden haberdar olma ayrıcalığına sahip oluyor!

Bir Cevap Yazın