Sephora yeni yıl coşkusunu banyonuza taşıyor

sephora-banyo, bu yıl kış soğuklarını unutturacak. Ünlü banyo ürün serisiyle sizi muhteşem bir dünyaya götürüyor. Kış uyuşukluğunu atabileceğiniz koleksiyonun derinliklerinde, sizi doğrudan karlı vadilerin kalbine gönderecek esanslar yer alıyor. Dağ evi görünümlü kitler, köpüklü banyo poşetleri, yorgun ciltleri canlandırmak için maske setleri, efervesan kartopları, parfümlü sabunlar ve özel olarak tasarlanan birbirinden farklı harika ürünler bağımlılık yaratacak. En özel hediyeyi arayanlar için, sınırlı sayıda üretilen taze çiçek parfümlü ve buz mavisi dekorlu şişeleriyle bu koleksiyon cazip hale geliyor.

Let it snow – Duş Jeli

Işıltılı ve ikisi bir arada banyo ve duş köpük jeli ile Noel büyüsü, banyoların her yerini sarıyor.
Fiyatı: 26,90 TL

Let it snow – Nemlendirici El Kremi

Eller vücudun diğer kısmına oranla daha ince olduğundan, daha hassas bir koruma gerektiriyor. Sephora nemlendirici el kremi, özel olarak tasarlanmış, eriyen, nemlendirici ve yağsız formülü ile çok seviliyor.
Fiyatı: 18,50 TL

Let it snow – Sıvı El Sabunu

Sınırlı sayıda piyasaya sürülen parfümü, buz mavisi parıltılı formülü ve hayran bırakan paketi, bu el yıkama kremini beğenmek için üç iyi sebep.
Fiyatı: 16,50 TL

Let it snow – Vücut Yağı

Bu parfümlü parıltılı yağla yumuşayan cildinizle, yıldızlar gibi parlayacaksınız!
Fiyatı: 28,90 TL

Let it snow – Vücut Nemlendiricisi

Yapışmadan nemlendiren, harika parfümlü ve mükemmel bir kremsi dokuya sahip kadifemsi vücut nemlendiricisi, susamış ciltleri bütün kış boyunca şımartacak.
Fiyatı: 37,90 TL

Let it snow – Duş Kremi

Bu temizleyici ve nemlendirici bakıma hayran kalmak için tek bir iyi sebep olsaydı o da şu olurdu: Karla kaplı bir tomurcuk çiçeğe eşdeğer, taze ve çiçek kokulu sınırlı sayıda piyasaya sürülen parfümü.
Fiyatı: 16,50 TL

Colorful mountain – 12 Kapsüllük Duş Jeli

Renkli ve vitaminli, 6 farklı parfümlü (Monoi, Mango, Yaban mersini, Lagoon, Yeşil Çay ve Şakayık ) 12 kapsülün, bu karlı dağa sığındığını bilerek, kaç hüzünlü sabahı önleyeceksiniz? 1 dakikanız var.
Fiyatı: 32,90 TL

Mini multicolor bath pearls – Mini Banyo Tuzu

Banyoya dalıyoruz, rahatlıyoruz ve hiçbir şey düşünmüyoruz… Bu ince ve parfümlü incileri banyoya atıyoruz ve üşümeyi unutuyoruz.
Fiyatı: 22,90 TL

Fizzing snow balls – 6’lı Banyo Efervesan Kartopları

Banyo için 6 efervesan kartopundan oluşan set, Sephora’nın daha eğlenceli yeni yüzünün kanıtıdır… Kar tanesi şeklindeki orijinal ambalajı, açıldığında yakınlarına hediye edilecek çıkarılabilir, küçük dağlara dönüşüyor!
Fiyatı: 29,90 TL

Let it snow – Banyo Seti

Köpük duş jeli, vücut nemlendiricisi, eller için nemlendirici krem ve ısıtıcıdan oluşan, dağ evi şeklindeki bu mükemmel kit ile kış mevsimi için hazırız.
Fiyatı: 66,50 TL

Let it snow – Banyo Seti

Köpük duş jeli, vücut nemlendiricisi ve duş çiçeğinden oluşan bu dağ evinin, siz pistlerden indikten sonra programınızda mutlaka yer alması gerekiyor.
Fiyatı: 52,90 TL

Cotton flower – Banyo Seti

Seyahat formatındaki Fleur de Coton (Pamuk çiçeği) parfümlü bu çanta, içindeki duş Kremi ve nemlendirici vücut sütü ve küçük duş çiçeği ile kış mevsimini harika bir şekilde yumuşatıyor.
Fiyatı: 24,90 TL

Lagoon – Banyo Seti

Kışın ortasında bir tazelik banyosu isteği mi? Bu, köpük duş jeli, vücut nemlendirici süt ve duş çiçeği ile, başımızı Lagon’a daldırıyoruz.
Fiyatı: 56,90 TL

Masks – Haftalık Maske Kiti

Cilt asla aynı olmadığından, bu 7 maskeli kit, bir hafta boyunca kusursuz bir cilt elde edilmesini sağlıyor. Gül – Ultra nemlendirici, Lotus – Nemlendirici yatıştırıcı, Ginseng – Canlandırıcı, Yeşil Çay – Matlaştırıcı, kusurları önleyici, İnci – cilt tonu eşitleyici, Lingzhi –Düzleştirici yaşlılık karşıtı ve Nar- yorgunluk giderici enerji verici : tamam mı, hayır!
Fiyatı: 60,00 TL

Bir Cevap Yazın