Oriflame’den en büyük kahramanımıza özel hediyeler

oriflame-babalar-gunuDerdimizi, neşemizi, hüznümüzü ve mutluluğumuzu paylaştığımız en iyi arkadaşımız babamız… Hele ki kız çocukların ilk aşkı.. İlk adımlarımızı atarken yanımızda olan, bisiklete binmeyi öğreten, birlikte ağaçlara tırmandığımız ve bizi havalara kadar atıp her zaman cesaretlendiren en yürekli kişi…

Bu yıl ilk aşkınız olan babanız için ’in birbirinden farklı parfümleri “en büyük kahramanımıza” seçmek için şimdiden Haziran kataloğumuzu inceleyin

Babanıza en çok hangi parfümün yakışacağını bilmek ve ona en doğru kokuyu hediye etmek ister misiniz? Peki babanızın tarzını biliyor musunuz? Modern, stil sahibi, sportif, kalite seven… Babanızın kişiliğine göre birbirinden farklı seçeneklerini sunan Oriflame, geniş portföyü ile ’nü şimdiden kutluyor. Ve size, sadece babanızı mutlu etmek kalıyor…

Eğlenceli babalara…

Onun hediyesi, dinamik bir kokudur. Etkileyici notalarıyla, iz burakan bir koku olan S8 Night EdP ve tamamlayıcısı Sprey Deodorant ile hem ferah hisseder hem de hayatın her alanından keyif alır.

S8 Night EdT Fiyat: 69,90 yerine Haziran ayına özel 42.90 TL
S8 Night Anti-perspirant Sprey Deodorant Fiyat: 23,90 yerine Haziran ayına özel 12.90 TL

Genç hisseden babalara…

Kendini her daim genç hisseden babaların tercihi elbette etkileyici bir parfümdür.. Be The Legend EdT’nin kokusuyla bulunduğu çevrenin merkezi olur. Erkeklerin zevkle kullanacağı bu karizmatik koku, deri, sulu elma ve tonka fasülyesi notalarının karışımından oluşuyor.

Be the Legend EdT Fiyat: 81,90 yerine Haziran ayına özel 44.90 TL

Modern babalara…

Maskülen bir koku olan So Fever Him EdT’nin sofistike notaları ile çekici tarzını yansıtan modern babalar, etkileyici ve gizemli kokularla farklarını ortaya koyar.

So Fever Him EdT Fiyat: 75,90 yerine Haziran ayına özel 39.90 TL

Enerjik babalara…

Enerjik babalar her zaman aromatik ve taptaze parfümleri tercih eder. Tam da onların tarzı olan Happydisiac Man EdT’nin mutluluk veren kokusu ile her yeni fgüne canlı başlar.

Happydisiac Man EdT Fiyat: 75,90 yerine Haziran ayına özel 39.90 TL

Sportif ve dinamik babalara…

Onun hediyesi adrenalin dolu parfümlerdir. Glacier Rock EdT’nin canlandırıcı kokusu yaşam tarzına heyecan katar. Glacier EdT’nin tazeleyici notaları ile sportif stilini tamamlar.

Glacier Rock Edt Fiyat: 61,90 yerine Haziran ayına özel 32.90 TL
Glacier Edt Fiyat: 61,90 yerine Haziran ayına özel 32.90 TL

Yenilikçi ve Centilmen babalara…

Farklılık yaratan babaların tek tercihi… Citrus Tonic Edt’nin canlandırıcı kokusu ile modern havasını ve abartısız stilini yansıtır. Dark Wood EdT’nin çekici notaları ile hem dayanıklı hem de zarif karakterinin altını çizer.

Men’s Collection Citrus Tonic Edt Fiyat: 54,90 yerine Haziran ayına özel 31.90 TL
Men’s Collection Dark Wood Edt Fiyat: 54,90 yerine Haziran ayına özel 31.90 TL

Güçlü ve stil sahibi babalara…

Onun hediyesi, cesaret veren bir parfümdür. Possess Man Edt’nin cesaret veren notaları ile her daim güçlü hisseder.

Possess Man Edt Fiyat: 109,90 yerine Haziran ayına özel 69.90 TL

Kalite seven babalara…

Lüks yaşamı seven babalarır için ideal bir hediye… Original Edt’nin karismatik kokusu ile herkeste hayranlık uyandırır. Giordani Gold Notte EdT’nin İtalyun lüksünü yansıtan notaları ile dikkat çeker.

Giordani Gold Man Edt Fiyat: 109,90 yerine Haziran ayına özel 69.90 TL
Giordani Man Notte Edt Fiyat: 99,90 yerine Haziran ayına özel 69.90 TL

55 kez okundu

Bir Cevap Yazın