New Balance Performans ve Limited Edition modelleriyle Babalar Günü’nü kutluyor

New-Balance-Explore-By-Sea, ’nde sportmen ve koşucu babalara, performans koleksiyonları arasından Vazee Prism ile seslenirken; stil sahibi babalara da Made In Usa: Explore By Sea koleksiyonu ile farklı bir hediye seçeneği sunuyor.

New Balance, Babalar Günü’nde 2016 İlkbahar&Yaz sezonunda; hem performans hem de lifestyle modelleriyle, farklı hayat tarzı olan babalara, hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

Vazee Prism modeli hızlı, hafif ve yumuşak bir deneyim arayan koşucular için tasarlandı. En yeni teknolojisiyle ve hız tutkusuyla tasarlanan Vazee Prism, hızlanırken biraz daha desteğe ihtiyaç duyanlar için gerekli desteği tam olarak sağlıyor.

Vazee ailesinin en yeni üyesi olan Vazee Prism, topuktan buruna kadar uzanan REVlite orta taban teknolojisi ve kavisli dış taban tasarımıyla , koşuculara elastik ve hızlı bir koşu deneyimi sağlıyor. Stabilite ve hızın buluşmasıyla ortaya çıkan Vazee Prism ayağı ikinci bir deri gibi sarar ve özenle yerleştirilmiş katmanlar sayesinde gizli bir koruma sağlar. Aynı zamanda tarak kısmını güvenle saran ve nefes alan file yapısıyla koşucular şık bir görünümün keyfini çıkarıyor ve bu yapı ayak parmaklarının yeterli düzeyde hareket etmesine imkân tanıyor.

New Balance, 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda, erkeklere yönelik, klasik 997, 998 ve 1700 modellerini içeren 3 yeni Made in USA Özel Koleksiyonu’nu lanse ediyor. New Balance Made in USA Explore By Sea, deniz yolculukları ve eski yelkenli gemilerden ilhanımı alırken, eskimeyen klasik New Balance stillerini yüksek kaliteli malzemeler ve kendine has ayrıntılarla sunuyor. Bu ayrıntılar; hem kaliteli el işçiliğini, hem de New Balance’ın yerli üretim geçmişini yansıtıyor. Bu koleksiyonda da ayakkabının dilinde ve ‘N’ logosunda kullanılan Horween derisi dünyanın en kaliteli derilerinden biri olarak kabul ediliyor. Modellerde bulunan ENCAP ve ABZORB gibi teknolojik özellikler de ayakkabının ilgi çekici detayları arasında yer alıyor.

New England’da tasarlanan ve yerli malzemelerle üretilen “Made in USA: Explore by Sea” Özel Koleksiyonu, ayakkabı meraklılarına ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli bir görünüm sunuyor.

Ürün Fiyatı: 395 TL
Ürün Fiyatı: 645 TL

Bir Cevap Yazın