Merakla beklenen Sephora Loves sezon 6 başlıyor

sephora, en sevilen ürünleriyle kozmetik tutkunlarının kalbini çalmaya devam ediyor. Sezonun en beğenilen ve en çok konuşulan ürünlerini, kozmetik severlerle buluşturan , trendleri takip etmek isteyenleri mağazalarındaki LOVES alanına bekliyor.

Sephora Wonderful Lip Cushion

Kore güzellik ritüellerinden esinlenilerek yaratılan bu mat bitişli ruj, istediğiniz yoğunlukta bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Hafif bir görünüm için dudağınızın ortasına sünger ucuyla küçük bir dokunuş yapıp dudağınızın geri kalan köşelerine dağıtabilirsiniz.Daha çarpıcı bir görünüm için ise tüpü sıkarak daha fazla yoğunluk elde edebilir ve dudağınıza yayarak muhteşem mat bir sonuç elde edebilirsiniz. Dudağınızda istediğiniz sonucu elde etmek işte bu kadar kolay.

Fiyatı : 38.90 TL

Tony Moly – Egg Pore – Siyah Nokta Buhar Balmı

Siyah noktalar için tasarlanmış olan bu balm ciltteki kusurları kaldırmak için jele dönüşüyor ve sadece birkaç dakika içinde ciltteki fazla yağı emiyor. Gözenekleri açmak için tıpkı bir buhar banyosu gibi işleyen ürün, cildi yumuşak ve nemli bir hale getirmeye yardımcı oluyor. Ürünün formülünde siyah noktaları hedef alan kömür tozu ve deniz tuzu birleşiminin yanı sıra E vitamini, yumurta kabuğu tozu ve cildi nemlendiren yumurta sarısı özütü bulunuyor. Temizlenen cildi sıkılaştımak için ise devreye ardından Tony Moly Sıkılaştırıcı maske giriyor uzun süreli ve doğal bir mat bitişe sahip olan bu maske gözeneklerin görünümünü iyileştirmeye yardımcı oluyor.

Fiyatı: 59 TL

50 kez okundu

Bir Cevap Yazın