Kemal Tanca’da yeni yıla özel büyük indirim kampanyası

kemal-tancaHer tarza uygun tasarımlarıyla konfor ve şıklığı bir arada sunan ’dan ayakkabı tutkunlarına özel yeni yıl kampanyası! aralıkta tüm ürünlerde yüzde 50’ye varan indirime ek yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor

Kemal Tanca’dan ayakkabı tutkunlarınla müjde! Her tarza uygun tasarımlarıyla konfor ve ve şıklığı bir arada sunan Kemal Tanca, aralıkta yeni yıla özel tüm ürünlerde yüzde 50’ye varan indirime ek yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. Yılbaşında şıklığını deri montlarla tamamlamak isteyenleri ise Kemal Tanca ve Tanca Plus mağazalarında 31 Aralık’a kadar net yüzde 50 indirim fırsatı bekliyor.

KADIN, ERKEK VE ÇOCUKLAR İÇİN
Kemal Tanca’nın yenilikçi tasarımlarında konfor ve şıklığına düşkün kadınlar için babet kadar rahat stiletto’lar, bootie’ler, piton botlar, şeffaf tabanlar ve maskülen tasarımlar yer alıyor.

Kemal Tanca erkek koleksiyonunda yer alan rugan-süet, fermuar, zımba gibi detaylar çift renkli ve kalın tabanlı, sezonun gözde trendlerinin kullanıldığı krokodil deriler, kapitone ve dikiş detaylarının olduğu özel tasarımlar, stil sahibi erkeklerin şıklıklarını tamamlamasına yardımcı oluyor.

Tanca Kids ise 0-15 yaş kız ve erkek çocukları için kaliteyi ve konforu bir arada sunuyor. İspanya ve İtalya’dan ithal edilen, bebeklerin ilk adımından çocukluğa geçişe her süreçte sağlıklı yürüyüşü destekleyen anatomik ürünler farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

Bir Cevap Yazın