Karneni getir Yeşil Kundura’dan yüzde 30 indirim kazan

yesil, karnelerini alıp güzel bir yaz tatilini hakeden çocuklar için rengarenk ve birbirinden tarz ayakkabılar hazırladı. 17 – 25 Haziran tarihleri arasında karneleriyle mağazalarına gidenler anında yüzde 30 fırsatına sahip olacak. Kız çocuklar için fiyonklar ve renkli taşlar, erkek çocuklar için ise hem şık hem de spor bağcıklı modeller onları sevindirmek isteyen aileleri bekliyor.

Yeşil Kundura’nın, karne alıp uzun bir tatili hakeden miniklere özel yazlık koleksiyonu hazır. Küçük adımların rahatı için tasarlanan ve çocukların renkli dünyasına uyum sağlayan cıvıl cıvıl modeller adeta keyifli bir yazı müjdeliyor.

Yeşil Kundura, çocukların karne sevincine ortak olmak için özel bir kampanya hazırladı. 17 – 25 Haziran tarihleri arasında karneleriyle Yeşil Kundura mağazalarına giden çocukları ve ailelerini yüzde 30 indirim karşılayacak.
Kızlar için fiyonklar, taşlar; erkekler için şık ve spor bağcıklılar… Yazlık pantolonlar, şortlar, çiçekli elbiselere uyum sağlayacak birçok farklı seçenek arasında seçim yapmak yaz tatilini hakeden miniklere kalıyor. Onlara karne hediyesi almak ise ailelere…

Kampanya sadece mağazalarda geçerli olurken, Yeşil Kundura’nın Çocuk Koleksiyonu’na Yeşil Kundura Mağazaları ve online alışveriş sitesi www.yesil.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın