İnci Deri’de ilk üründe yüzde 50 ikinci üründe ekstra yüzde 30 indirim fırsatı

inci-deri’nin yeni yıla özel kampanyasında, yeni sezon ürünlerinden alınacak ilk üründe %50, ikinci üründe ise ekstra %30 indirim ile satışa sunuluyor. Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğünde hazırlanan, 2015-2016 Sonbahar-Kış koleksiyonu, yeni yıl alışverişini ’den yapacak moda severlere çok özel bir fırsat sunuyor.

İnci Deri’nin yılbaşı alışverişlerini, ‘yeni yıl heyecanı’ndan ‘mutluluğa’ çevirecek kampanyası ile tüm moda tutkunları hem sevdiklerine birbirinden özel tasarımlara sahip ayakkabı ve çanta modellerinden istediklerini alabilecek; hem de kendi dolaplarına yeni sezondan katmak istedikleri parçaları ekleyebilecekler.

Sevdiklerinizi İnci’nin en gözde sezon modelleriyle mutlu ederken kendinize de bir sürpriz yapın!

İnci’nin, şehir ve sokakların dinamizminden ilham alınarak, Boyhood, Up&High, DayDream, Design Studio, Celebration, Travel ve Basic olmak üzere ‘7 farklı grupta’ hazırlanan koleksiyonundan seçili ürünlerde geçerli olacak kampanya kapsamında ilk ürün %50 indirimle, ikinci ürün ise ekstra %30 indirimle satışa sunuluyor.

İnci Deri’nin kaçırılmayacak bu kampanyası ile tüm moda severler sevdiklerine hediye almanın mutluluğunu yaşamanın yanı sıra kendi yeni yıl kombinlerini de İnci Deri’nin yeni sezon ürünleri ile tamamlayacak.

Bir Cevap Yazın