İnci Deri yılbaşına özel indirimi ile Mutlu Yıllar diler

inci, 25 Aralık – 3 Ocak tarihleri arasında altın değerindeki indirim kampanyası ile yeni yıla giriyor. Sezonun birbirinden özel binlerce modeli, ‘Altın Ürünler’ kampanyası kapsamında net %70, diğer sezon ürünleri ise net %60 oranındaki indirimlerle moda severleri şımartmaya hazırlanıyor.

İnci Deri’nin, Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğünde hazırlanan 2015-2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, yeni yılın ilk günlerinde de sürecek avantajlı kampanyalarıyla “mutlu yıllar” diliyor.

‘Altın Ürünler’ kapsamında seçili ürünlerde %70 oranındaki indirimin yanı sıra sezonun en özel tasarım ve trendlerine sahip modellerinden oluşan koleksiyonunun diğer seçili ürünleri %60 indirim oranı ile sunuluyor.

Şehir ve sokakların dinamizminden ilham alınarak, Boyhood, Up&High, DayDream, Design Studio, Celebration, Travel ve Basic olmak üzere ‘7 farklı grupta’ hazırlanan İnci Deri’nin yeni koleksiyonu; ‘hayatın her anına eşlik eden’ ayakkabı ve çanta modelleriyle, bu sezon da tüm moda severlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın