İnci Deri bayramda şıklığınızı büyük indirimlerle tamamlıyor

inci-deriGamze Saraçoğlu’nun ‘kreatif direktörlüğü’koltuğunda hazırladığı ikinci koleksiyon olan ‘ 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’, ilk üründe %50 ikinci üründe ekstra %50 indirimle, bayram kombinlerinizi tamamlıyor

Deri’nin Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğünde hazırladığı ikinci koleksiyonu, özlenen bayram şıklığını geri getirecek çok özel modellerden oluşuyor. Deri bayram kutlamasını %50 indirimin yanı sıra, ikinci üründe ekstra %50 indirim fırsatı ile tamamlıyor. Koleksiyonunu Boyhood, Up&High, DayDream, Design Studio, Celebration, Travel ve Basic olmak üzere ‘7 farklı grupta’ hazırlayan Deri, 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nu bayramda tarzını ortaya koymak isteyenlerin beğenisine sunuyor.

Bayram gezmelerindeki farklı kombinlerle uyum sağlayacak olan Basic Grubu, estetik ve konforu bir arada sunuyor. Kalın ve alçak topuğa sahip; genellikle de bilekten bağlı tasarımlarıyla rahatlığı odağa alan Basic modeller, uzun süren bayram ziyaretlerinde size hareket özgürlüğü sağlıyor. En özel bayram yemeği davetlerinde şıklığınızı tamamlayacak olan Celebration Grubu, kusursuz bir görünüm hayal edenlerin hayatını kolaylaştırıyor. Işıltılı tasarımlarla göz kamaştırmak isteyenleri Celebration grubunda buluşturan İnci Deri, gece boyunca rahat ettiren özel tasarımlarıyla farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Gittiği yerde özgür bir hava estirmek isteyenlerin beğenisine sunulan Boyhood Grubu’nda; metalik deriler, püsküller ve boncuk aksesuarlar karşı konulmaz tasarımlarda buluşuyor. Farklı farklı tarzlara hitap eden Boyhood Grubu, zengin seçenekli ayakkabı koleksiyonunun yanı sıra sırt çantalarıyla da dikkat çekiyor. Avangart akımından esinlenen Day Dream Grubu ise, hayatın her adımında öncü ve kusursuzluğu benimsemiş kadınları temsil ediyor. Kaliteye ve sadeliğe önem veren kadınlar için tasarlanan ve bayram boyunca gündüzden geceye zarafet vaad eden Day Dream modellerinde renkler; tabadan laciverte, beyazdan pudra tonlarına kadar geniş bir skalaya uzanıyor.

Göz kamaştıran modelleri 7 farklı grupta buluşturan İnci Deri, özlenen bayram şıklığı için sizleri ’a ve İnci Deri mağazalarına bekliyor.

Bir Cevap Yazın