En güzel karne hediyeleri Koton’dan

koton-kids bu yaz, karne heyecanını tatil heyecanı ile birleştiren tüm çocuklar için en güzel karne hediyesi alternatifleri sunuyor. , tüm yıl yoğun bir çalışma temposu ile çalışan, güzel bir tatili çoktan hak eden tüm çocuklara havalı, enerjik, rengarenk tasarımlı parçalardan oluşan en güzel karne hediyelerini hazırladı.

ile mutlu bir yaz günü
Koton Kids 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun anahtar parçaları arasında kızlar için denizci çizgili salopetler, çıtır-çiçek desenli fırfırlı koton bluzlar, brode yaz elbiseleri, şort tulumlar, kalp-detaylı pötikare elbiseler, renkli ponponlu etnik bluzlar, şortlar, püskül bağlamalı koton bluzlar, nakış yakalı çiçekli elbiseler, ponponlu tütüler ve renkli sweatshirtler yer alıyor.

Erkekler için ise jean salopet tulumlar, mini-kareli gömlekler, kendinden askılı beyaz keten bermudalar, denizci çizgili gömlekler, çizgili pantolonlar, renkli polo tshirtler, egzotik desenli kısa kollu gömlekler, renkli şortlar, atletik basketbol şortları ve sloganlı sweatshirtler öne çıkıyor.

Minnie’den vazgeçemeyenler için
Minnie by Koton Koleksiyonu bu sezon, Minnie denilince ilk akla gelen kırmızı, siyah ve beyaz renklerin dışına çıkıyor ve sürpriz bir renk paleti ile yazı karşılıyor ve Minnie’den vazgeçemeyen miniklere ideal karne hediyesi olmaya hazırlanıyor.

Minnie by Koton Koleksiyonu içinde altın varaklı puantiyeli tulum, tütü altınsı elbise, beyaz denim tulum, Minnie nakış detaylı modeller ve parlak taytlar gibi parçalar ön plana çıkıyor. Ayrıca bu sezon, plajların vazgeçilmezi olmaya aday mayo ve bikini tasarımları ile de farklı ve eğlenceli bir yaz stili yaratıyor. Rengarenk keten çantaların yanı sıra Minnie by Koton Koleksiyonu’nun vazgeçilmezi Minnie kulaklı taçlar da faklı modelleriyle ayrı bir seçenek sunuyor.

‘Daha Çok Hareket’ diyen en enerjik koleksiyon
Okulların kapanması demek, daha çok oyun, daha çok hareket demek… Yazın tüm enerjisi ile birlikte çocukları spor yapmaya davet eden Koton’un büyükleri kıskandıracak enerjik, keyifli spor koleksiyonu, bu yazı daha da hareketlendirecek. Rengarenk ve kullanışlı taytlardan şortlara, baskılı tshirtlerden mayolara Koton Back to Sport koleksiyonu miniklerin en keyifli anlarında onlara eşlik ediyor.

Bir Cevap Yazın