Elmas efsanesi Favori takılar

favori-elmas-yuzukSaf ve renksiz olup dünyanın en değerli taşları arasında sayılan elmas; tasarımcıları tarafından üzerinizde zevkle taşıyacağınız tasarımlara dönüştü. Değerli ve renkli birçok alternatif taş olmasına rağmen elmaslar, davetlerde ve özel gecelerde kadınların takısı olmayı sürdürüyor. Günümüzde halen aşkın ve sevginin sembolü olarak kullanılan elmasa, ilginç özeliklerinden dolayı yüzyıllar boyunca farklı anlamlar da yüklendi.

Kimi toplumlara göre tanrıların gözyaşıydı, kimilerine göre yıldızlardan kopan parçalardı. Elmasın etrafında dönen efsaneler ve sihir onu tarih boyunca çok istenen bir taş haline getirdi. Eşsiz, değerli ve yok edilemez olan elması, Favori tasarımcıları günümüz için efsane takılara dönüştürüyor.

Her zevke uygun, şık ve zarif tasarımlarıyla dikkat çeken Favori, seçkin kadrosu tarafından elde özenle işlenen ürünlerinin tamamı Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesislerinde üretiyor.

AB ve TSE standartlarına uygun üretilen, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. Size en yakın Favori mağazasını www.favori.com.tr internet adresinden ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın