Deniz kokusu Temmuz’da Tchibo’da

tchiboHer Çarşamba farklı konseptlerle tüketicisine sürprizler yapan Temmuz’da herkesi hem keyifli hem de eğlenceli bir yaz geçirmeye davet ediyor. Yaz boyunca , yine kalpleri fethedecek farklı temaları, şıklık ve konfor severlerle buluşturuyor. ’nun Temmuz ayı temaları: Banyolar, Outdoor Sporlar ve Hobiler, Ev Tekstili&Kendin Yap ve Marin. Hareketli ve eğlenceli yaz aktivitelerinizden ilham alınarak tasarlanan yeni ürünleri, Temmuz’dan itibaren mağazalarında, ’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunuluyor.

Tchibo “Banyolar, Outdoor Sporlar ve Hobiler” temalı ürünleriyle hayatından sporu ve hobilerini eksik etmeyen kullanıcılarına birbirinden fonksiyonel ve konforlu yaşam çözümleri sunuyor. Evindeki rahatlığı düşünenleri de unutmayan Tchibo, şık banyo ürünleriyle evinize farklı bir dokunuş katıyor.

“Ev Tekstili-Kendin Yap” temasıyla Tchibo, hem yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak hem de şıklığı ve konforu evlerinize taşıyacak. Yaz renklerini ve dokusunu ev tekstili ürünleriyle buluşturan Tchibo, evlerinize Temmuz ayında da rahatlık ve hareket katacak.

Tchibo, Temmuz ayında raflarda yer alacak “Marin” temalı erkek giyimi ve ev tekstili ürünleriyle de, sıcak yaz günlerinde sahil serinliği estirecek. Mevsime uygun renkleri ve desenleriyle tekstili modaya uyarlayan Tchibo’yla, erkek giyimine ve ev tekstiline Marin dokunuşu farkını yaşayacaksınız.

Tüketicilerini yepyeni dünyalarla buluşturan Tchibo’da yaz coşkusu Temmuz’dan itibaren Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında kullanıcılarını bekliyor.

Bir Cevap Yazın