Bayram alışverişinizin adresi Desa

desa, 2016 Yaz Koleksiyonu’ndaki geniş ürün yelpazesiyle bu yıl yine alışverişiniz için ideal seçim oluyor. Üstelik, kampanyası dahilinde, DESA 2016 koleksiyonunda yer alan tüm ürünler net %50 indirime ek 2.üründe ekstra %50 fırsatıyla sizlerle buluşuyor.

DESA, benzersiz kalite, usta deri işçiliği ve modern tasarımları bir arada sunan 2016 Yaz Koleksiyonu’yla moda tutkunlarının büyük beğenisini kazanıyor. Ayakkabıdan çantaya, kemerden cüzdana, deri ceketten süet yeleklere geniş bir ürün yelpazesi sunan DESA, tarz sahibi ve fark yaratan bir bayram şıklığının adresi oluyor.

DESA her tarz ve stile yönelik zengin kadın ve erkek koleksiyonuyla, tüm aileniz için ideal bayram hediyelerini sunuyor.

DESA kadın koleksiyonundaki birbirinden şık ve çantalar, bu bayramda anneleriniz ve eşlerinizin favorisi oluyor. DESA Aksesuar koleksiyonunda yer alan her stile yönelik birbirinden şık çanta, ve cüzdanlar her tarz ve yaşta kadının beğenisini kazanıyor. Sandaletten stilettoya, günlük ayakkabıdan spor ayakkabıya geniş alternatifleri sunan DESA, eşleriniz ve annelerinizi, bayramda zarif ve kalıcı bir hediyeyle mutlu etmenin yolu oluyor.

Bu sezon, ayakkabı koleksiyonunun yanı sıra, hem şık hem spor kıyafetlerle kullanılabilecek gece ve gündüz çantaları da hanımların büyük beğenisini kazanıyor. Şık clutch’lardan, günlük omuz çantalarına ve son dönemin yükselen trendi sırt çantalarına zengin bir çanta koleksiyonu sunan DESA, bu bayram eşleriniz ve annelerinize yanlarından hiç ayırmayacakları ve onlara hep sizi hatırlatacak bir hediye vermenin yolu oluyor.

DESA bu bayramda, tarz sahibi beyleri de unutmuyor ve erkeklere yönelik ayakkabıdan cekete, kemerden cüzdana geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. DESA 2016 Yaz koleksiyonunda, babalarınızı ve eşlerinizi mutlu edecek ve onların şıklıklarına şıklık katacak hediye alternatifleri yer alıyor. Koleksiyonda, erkeklerin iş hayatında kullanabileceği birbirinden ağırbaşlı ve şık parçaların yanı sıra, günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceği spor parçalar da yer alıyor.

Moda tutkunlarına, benzersiz şıklık ve kaliteyi, ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı amaçlayan DESA, bayram alışverişiniz için kaçırılmayacak bir sunuyor. Bayram dolayısıyla, DESA 2016 koleksiyonundaki tüm ürünler net %50 indirime ek 2.üründe ekstra %50 indirim fırsatıyla sizlerle buluşuyor.

67 kez okundu

Bir Cevap Yazın