Babanıza Under Armour’dan sürpriz hediye

Under-ArmourDünyanın önde gelen performans giyim, ayakkabı ve aksesuar markası , ’nde spor tutkunu babaları unutmuyor ve onların yüzünü güldürecek bir kampanyası yapıyor.

Under Armour mağazalarından 16-19 Haziran tarihleri arasında tek seferde yapacağınız her 250 TL ve üzeri alışverişte babanız için şapkanız Under Armour’dan hediye.

En ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla dünyada spor tutkunlarının büyük beğenisini kazanan Under Armour, erkek koleksiyonundaki geniş ürün yelpazesiyle sportif ve dinamik babalarınız için ideal hediye seçeneği oluyor.

Erkeklere yönelik, antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik üstün teknolojili ürünler sunan marka, babanıza spor yaparken kendini iyi hissettirecek ve spor performansını arttıracak bir hediye vermenin anahtarı oluyor.

Üstelik, Under Armour’dan 16-19 Haziran tarihleri arasında tek seferde yapacağınız her 250 TL ve üzeri alışverişte “Shadow Run Cap, Headline Strech Fit Cap veya Blitzing Strech Fit Cap” modellerinden bir Under Armour şapka sizin oluyor ve babalar günü coşkunuz katlanarak büyüyor.

Bir Cevap Yazın