Babalar Günü’nde en baba hediye Derimod’da

derimodŞık bir kıyafet kombinini tamamlayan en önemli aksesuar şüphesiz ayakkabılar. Hal böyleyken yaklaşmakta olan ’nde baban için şöyle havalı bir ayakkabı almaya ne dersin? Klas erkeklerin vazgeçilmez markası , bu özel gün için net yüzde 60 indirim ve 16 – 20 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerli ikinci ürüne yüzde 30 indirim fırsatı ile seni bekliyor!

Her zaman sevgiyle yanında duran, attığın her adımda arkanda olduğunu bildiğin babanın ne kadar özel olduğunu ona hatırlatmak istiyorsan, Babalar Günü için Derimod’a uğramanın tam vakti!

Derimod, ilkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda yer alan tüm ürünlerde yüzde 60 ve 16 – 20 Haziran tarihleri arasında ikinci üründe 30 indirim fırsatı sunuyor. Babalar, şıklık ve rahatlığa bir arada kavuşurken, çocukların da beklentileri karşılanmış oluyor: Uygun fiyatlı ve fark yaratan bir !

Derimod’dan babana ne alabilirsin?
Erkek ayakkabılarında sezonun trendini belirleyen, deri ve süet loafer’lar, spor kıyafetlerin tamamlayıcısı sneaker’lar stil sahibi babalar için en güzel hediye alternatiflerini oluşturuyor.

Karizmatik bir takım elbisenin vazgeçilmezleri ve sezon modasının klasik çizgilerle harmanladığı modeller ise tarzıyla farkını ortaya koyan babalar için Derimod mağazalarında seni bekliyor.

Sen de bu sene ona ‘en baba’ hediyeyi almak istiyorsan, Derimod’a gitmeden önce babanın ayak numarasına öğrenmeyi unutma!

Derimod Erkek Koleksiyonu’na tüm Derimod mağazalarından ve www.derimod.com.tr adresinden ulaşabilirsin.

Ürün Fiyat Bilgisi: 199TL – 329TL arasında değişmektedir.

115 kez okundu

Bir Cevap Yazın