LCW Home Sonbahar – Kış Koleksiyonu ile Evinizin Havası Değişecek

, 6 ayrı temadan oluşan Sonbahar-Kış koleksiyonu ile evlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Birbirinden farklı konseptleriyle her tarza uygun ürünler sunan LCW Home, Sonbahar-Kış koleksiyonu ile evinizin gözdesi olacak.

LCW Home nevresim takımları, bornozlar, havlular, pikeler, kırlentler, masa örtüleri, mutfak önlükleri, paspas ve çocuk odası aksesuarları olmak üzere birbirinden farklı ürün ve çeşitleriyle evin tüm alanlarına hakimiyet kurmaya hazır!

LCW Home Sonbahar-Kış Koleksiyonu Evin Her Yerinde

LCW Home’un Animal temasında leopar desenleri öne çıkarken kahve tonlarının ve gold varak kullanımlarının yoğunluğu dikkat çekiyor. Birbiriyle kombinlenebilen ürünlerin yer aldığı temada taş ve nakışlar lüks bir görünüm katıyor. Leopar desenlerin yanı sıra kelebeklerin yer aldığı baskılı ürünler de temanın kilit parçaları arasında yer alıyor.

Sonbaharın geldiğini hissettiren Welcome Autumn temasında ise sonbaharın yanık tonlarına yaprak ve ağaçların yeşil tonları eşlik ediyor. Nevresim, yastık kılıfı, havlu ve mutfak ürünlerinde yaprak desenleri ve nakışları ön plana çıkıyor. Serinleyen havalara uygun nevresim takımlarında farklı bir kumaş seçeneği olarak flanel kumaşı kullanılıyor.

Kışı yaşatan Magic Snow temasında ise kar yağdığında doğada oluşan beyaz, gri ve pembenin tüm tonları ürünlere ve desenlere yansıyor. Kar taneli nakışlar, desenler ve Disney lisanslı ürünler bu temada yer alıyor. Kar manzaralı kırlentler, yastık kılıfları ve nevresim takımlarında kar tanesi ışıltıları detaylarda kullanılan sim ve taşlarla yansıtılıyor.

Dark Sparkle temasında ise morun ihtişamı ve koyu zemin üzerine uygulanan çiçek desenleri elegan stili temsil ediyor. Dark Sparkle temasında nevresim takımı, battaniye ve bornozun yanı sıra oda kokusu, sabun ve kolonya kozmetik ürünler de mevcut.

Mint, pembe ve gri tonlarının bir araya getiren modern çizgiye sahip Soft Touch teması, kaktüs, skulent ve çiçek modasına ayak uyduruyor. Botanik temanın yeni yönelimi olan arı ve kelebek baskıları ise bu temadaki grafik ve desenlerle yorumlanıyor.

Çiçek desenlerinin kışa uyumlu formları Winter Flowers temasında görülüyor. Çizgilerin ve sloganların çiçekle birleşimi nevresim, yastık kılıfı desenlerinde yerini alıyor. Bordo, haki tonlarının kullanıldığı temada detaylarda danteller, bağlamalar ve nakışlar olmazsa olmaz…

Ürünlerini yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle üreten LCW Home, kullanıcılarının ürün güvenliğini ve insan sağlığını ön planda tutuyor. Türkiye genelinde 61 yurt dışında 58 olmak üzere toplamda 119 mağazada bulunan LCW Home ürünlerine ayrıca www.lcwaikiki.com web sitesinden de ulaşabilirsiniz.