Yılbaşı alışverişini Optimum Outlet’ten yapan bir şanslı kişi BMW X3 kazanıyor

optimum-outletİstanbul Anadolu Yakası’nda kaliteli ve indirimli alışverişin merkezi İstanbul Outlet yılbaşına ile girme fırsatı sunuyor. 1 Ekim – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar arasından yapılacak çekilişle bir kişiye hediye ediyor.

Optimum Club üyelerinin katılabileceği kampanya kapsamında çekilişle şanslı bir kişi X3 Samsung Curved Led TV, iPhone 6, iPad Mini ve Macbook Air ürünlerinden birini kazanma şansını yakalayacaklar.

31 Aralık 2015 tarihine kadar devam eden kampanya kapsamında Optimum Club üyeleri, aynı gün içerisinde toplamda her 150TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı kazanacak. Her 150 TL’lik alışverişe verilecek çekiliş hakkıyla şansını artıracak olan ziyaretçilerin, alışverişlerini belgeleyen fiş veya faturaları ile danışma bankosuna gelerek Optimum Club formunu doldurmaları yeterli olacak. Noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekiliş sonucunda 5 Optimum Club üyesi muhteşem ödüllerden birini kazanma şansı yakalayacak. Rüyaları süsleyen son model BMW X3 ile yepyeni bir yıla merhaba demek, şimdi herkese İstanbul Optimum Outlet kadar yakın.

Bir Cevap Yazın