Yaza özel kampanya ve hediyeler Enplus’ta

enplusYaşama değer katan ürünlerin adresi olan Mağazaları, yaz ayları için de birbirinden cazip ve sunuyor. Teknoloji, tasarım, fonksiyonellik ve kalitenin bir arada olduğu dünya markalarıyla , Temmuz ayına özel kampanyası kapsamında Vax Air Lift alana 4,5 litre Silargan ediyor.

Dünya lideri markaların yaşama değer katan ürünlerini tüketiciyle buluşturan Enplus, yaz ayları için de kaçırılmayacak fırsatları yine bir arada sunuyor. Enplus’ta Temmuz ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile Vax Air Lift Elektrikli Süpürge alanlar 899 TL değerindeki Silit 4,5 litre Silargan Düdüklü Tencere’nin de sahibi oluyor.

Temizlikte kablosuz özgürlük Vax Air Lift
Şarj süresi ile pazar lideri olan Vax Air Lift, kablosuz özgür bir temizlik sunarken kablolu elektrikli süpürge gücünde çalışıyor. Yüksek manevra kabiliyeti sayesinde temizlik yaparken hayatı kolaylaştıran Vax Air Lift’in WindTunnel® teknolojisi tozları ve kirleri hapsederek havaya geri dönmesini engelliyor.

Düdüklü tencerede güvenlik Silit Silargan’la 2 kat artıyor
Düdüklü tencere alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik güvenlik oluyor. Silit Silargan Düdüklü Tencereler ise bağımsız çalışan 2 güvenlik kapağı ile bilinen düdüklü tencerelerin aksine yüksek emniyet sunuyor. Silit’e özgü Sicomatic adı verilen eşsiz kapakçıklı emniyet sistemi ile Silit Silargan Düdüklü Tencereler, hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler yapmak isteyenlerin mutfakta bir numaralı yardımcısı oluyor.

Türkiye geneline yayılmış 25 farklı noktada yer alan Enplus Mağazaları, özel kampanyalar ve hediyeler ile hayat standartlarından ve konfordan ödün vermek istemeyenleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın