VakıfBank’tan uygun faizlerle Geleneksel Bayram Kredisi

vakifbank-bayram-kredisiHer bayram uygun koşullarda kredi sağlama geleneğini sürdüren VakıfBank, “” ve “Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi” kampanyalarını başlattı. VakıfBank müşterileri ile ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılayabiliyor.

Halden anlayan bankacılık anlayışıyla çalışmalarını yürüten VakıfBank, ayının başlamasıyla birlikte müşterilerinin bayrama yönelik ihtiyaçlarını cazip vade ve ödeme seçenekleriyle karşılamasına destek olacak kredi kampanyalarını başlattı.

VakıfBank; kamu ve özel sektör çalışanları, emekliler ve tüm VakıfBank bireysel müşterilerine yönelik “Bayram Kredisi” ile tüm ihtiyaçları 36 ay vadeye kadar karşılama imkânı sunuyor. Uygun faiz oranlarıyla sağlanan “Geleneksel Bayram Kredisi”, aylık eşit taksitli ya da artan taksitli olarak geri ödenebiliyor.

“Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi” ise, 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile sunuluyor. Ayrıca müşteriler eşit taksitli ödemelerin dışında 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli ve değişken taksitli ödeme seçeneklerini de tercih edebiliyor.

hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak isteyen bireysel müşterilerin en yakın VakıfBank şubesini veya www..com.tr web sitesini ziyaret etmeleri, 0850 222 0724 numaralı VakıfBank Çağrı Merkezi’ni aramaları, Bayram Kredisi başvurusu için KREDI yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numarası ve aylık gelir bilgilerini yazarak 5724’e SMS göndermeleri yeterli oluyor.

47 kez okundu

Bir Cevap Yazın