Tefal’den Ramazan boyunca yüzde 15’e varan indirim avantajı

Tefal-Nutricook, düdüklü tencerelerde ayına özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. ’in yeni nesil düdüklü tencerelerinde %15’e varan indirim avantajı Ramazan’da sevdiklerine çok özel sahur ve iftar sofraları hazırlamak isteyenleri bekliyor.

Yeniliklerin öncüsü Tefal, 11 ayın sultanı Ramazan’a özel kampanyasıyla sahur ve iftar sofralarını daha hızlı ve keyifle hazırlamanız için Tefal, düdüklü tencerelerde %15’e varan indirim fırsatı sunuyor. Yeni nesil düdüklü tencereleriniz ile sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla evinizde ağırlayabilir, onlara çok özel sofralar hazırlayabilirsiniz.

, etkili performansı, 3 basınç güvenliği ve 2 açma/kapama güvenlik sistemi ile düdüklü tencerede yemek pişirme stresini sona erdiriyor. Tek elle açma kapama imkanı, et ve sebzeler için 2 farklı pişirme programı ve akıllı kontrol saati sayesinde kolay ve mükemmel pişirmeyi garantileyen + Precision, sebze, et, balık ve karbonhidratlara özel 4 pişirme programına sahip gibi yeni nesil düdüklü tencereler Ramazan’da sevdiklerine çok özel sofralar hazırlamak isteyenleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın