Paraf ile 50 TL’lik her alışverişe IPhone 6S kazanma şansı

paraf-yilbasiYılın kazandıran kredi kartı , yeni kampanyasıyla 2016’ya da hızlı giriyor. Birçok fırsat sunan Yeni Yıl Kampanyası ile ve Parafly sahipleri, 1-31 Aralık tarihleri arasında tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri peşin işlemlerini hiçbir işlem ücreti ve faiz ödemeden erteleyebiliyor ve 200 adet IPhone 6S’ten birini kazanma şansı yakalıyor.

Aralık ayı boyunca devam edecek kampanyadan yaralanmak isteyenler, cep telefonlarına gelecek onay SMS ile kampanyaya katılım bildirmelerinin ardından gıda ve akaryakıt harcamaları dışında, tek seferde yapacakları her 50 TL ve üzeri alışverişlerini 1 ay ertelerken her 50 TL’lik tutar için de bir çekiliş hakkı kazanıyor.

Paraf ailesi üyelerinin yeni yıl harcamalarını hiçbir ek ücret ödemeden ertelemeleri ve çekiliş hakkı kazanmalarını sağlayan kampanya ile 2016’ya da hızlı bir giriş yaptıklarını belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Hasan Ünal, “Paraf ve Parafly ile imza attığımız yenilikler ile 2015 yılında Visa Kredi Kartı Alışveriş Hacminde En Çok Büyüyen Banka olduk. Müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi analiz eden ve her zaman onları mutlu edecek çözümler sunan bir banka olma iddiamızla yeni yılda da fırsatlar sunmaya devam etmek istiyoruz. Müşterilerimize rahat ödeme imkânı getiren yılbaşı kampanyasıyla, üyelerimize güzel bir yeni yıl hediyesi vermeyi amaçlıyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın