ING Bank’tan emeklilere 3 çeyrek altın değerinde hediye

ing-bank-logo’ın emeklilere yönelik hayata geçirdiği kampanya kapsamında, maaşını ’a taşıyan Destek Hesap sahibi emekliler, 2 adet çeyrek altın değerinde hediye kazanıyor. Bu emekli maaşı müşterileri, 36 ay vadeli 10.000 TL veya üzeri ihtiyaç kredisi kullanımında 1 çeyrek altın değerinde daha hediye hakkına sahip oluyor.

‘Eski köye yeni âdet’ anlayışıyla bankacılık hizmetlerini şekillendiren ING Bank, emeklilere yönelik gerçekleştirdiği bu kampanya ile emekli maaşını ING Bank’a taşıyan ve 4 yıl süresince ING Bank’tan almayı taahhüt eden Destek Hesap sahibi emeklilere; 2 adet çeyrek altın değerinde hediye veriyor. Ayrıca bu emekliler, ING Bank’tan 10.000 TL veya üzeri tutarda, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanırlarsa, 1 çeyrek altın değerinde daha hediye kazanarak toplamda 3 çeyrek altın değerinde hediyeye sahip olma fırsatı yakalıyor.

Hâlihazırda Destek Hesap sahibi ING Bank müşterileri de, emekli maaşlarını 4 yıl süresince ING Bank’tan almayı taahhüt ettiklerinde ve 10.000 TL ve üzerinde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde 2 çeyrek altın değerinde hediye kazanıyor.

ING Bank Destek Hesap Sahibi Emeklilere özel avantajlar sunmaya devam ediyor
Destek Hesap sahibi müşterileri pek çok fırsata da beraberinde sahip oluyor. ING Bank’tan Destek Hesap sahibi emekliler, Türkiye çapındaki tüm ATM’lerden maaşlarını ücretsiz olarak çekebiliyor. Emekli maaşını ING Bank’tan alan Destek Hesap sahipleri hesap işletim ücreti de ödemiyor. Ayrıca, ING Bank Telefon Bankacılığı’nı aradıklarında da menüler içinde dolaşmadan, direkt onlara özel müşteri temsilcilerinden ayrıcalıklı hizmet alıyor.

Kampanyadan, maaşı aylık 700 TL ve üzerinde olan, maaşını 4 yıl boyunca ING Bank’tan almayı taahhüt eden ve hesaplarında para yokken bile acil nakit ihtiyaçlarına çözüm sunan Destek Hesap sahibi olan emekliler faydalanabiliyor. Kazanılan ödül, açılacak altın hesabına, ilk maaş yattıktan sonra gr. cinsinden ödeniyor.

Bir Cevap Yazın