Hilti’den büyük indirimlerle Açık Kapı Günü kampanyası

hiltiİnovatif ürünleri ve hizmetleri ile inşaat sektöründe ses getiren , yılda 5 kez düzenlenen ‘ ’ etkinliği kapsamında belirli ürünlerine özel birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor. 19 Aralık Cumartesi günü Türkiye genelindeki tüm mağazalarında gerçekleştirilecek yılın son etkinliği tüm müşterilere açık olacak.

İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti‘nin 19 Aralık Cumartesi günü tüm Hilti mağazalarında aynı anda gerçekleştireceği ‘’ etkinliği, birbirinden farklı kampanyalarla Hilti müdavimlerinin yüzünü güldürecek. Belirli ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra tüm uç ve bıçaklarda 3 al 2 öde kampanyasının sunulacağı ‘’nde, teşhir ürünlerinde yüzde 20 ekstra indirim ve takas makinalarında ekstra yüzde 10 indirim fırsatı olacak. Yılın son ‘’nde 1000 TL ve üzeri alışveriş yapan Hilti müşterilerini özel hediyeler bekliyor.

‘Hilti Açık Kapı Günü’ İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya’da yer alan Hilti mağazalarında yüzlerce Hilti tutkununu bir araya getirecek.

Bir Cevap Yazın