Hepsiburada.com’un yüzde 50’ye varan indirimleriyle Ramazan bereketi bütün evlerde

hepsiburada-ramazan.com Kolileri ile şehit ailelerine, Kızılay’a ve ihtiyaç sahiplerine yardım etme imkânı sunuyor

Kullanıcılarına yılın özel günlerinde ve dönemlerinde mutlu edecek kampanyalar sunan , Ramazan ayına özel olarak hazırladığı kampanyası ve cazip indirim fırsatlarıyla evlere bereket getirecek. Her bütçeye uygun seçenekleri, elektrikli mutfak aletleri, yemek takımları ve ankastre ürünler gibi pek çok ürün kategorisinde müşterilerine yüzde 50’ye varan indirimler sunan hepsiburada.com, Ramazan ayında da e-ticaret sektörüne liderlik edecek.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve en çok alışveriş yapılan e-ticaret sitesi hepsiburada.com, Ramazan ayında da Ramazan bereketi yaşatacak özel kampanyalar hazırladı.

Ramazan kolisi alarak bağış yapma fırsatı

Hepsiburada.com’un Ramazan ayı için hazırladığı kumanya paketleri, 69,90 TL’lik indirimli fiyatının yanı sıra bedava kargo hizmetiyle müşterilerin beğenisine sunuluyor. Hem lezzetli hem de sağlıklı gıdaların yer aldığı kolide; pirinç, bulgur, kırmızı mercimek, salça, çiçek yağı, hazır çorba, un, zeytin, toz şeker ve reçel bulunuyor.

Hepsiburada.com kullanıcılarına, “Ramazan Kolisi” alarak şehit ailelerine, Kızılay’a ve ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunma imkânı da sunuyor. Hepsiburada.com’dan Şehit Aileleri Derneği, Kızılay ve Erzak Dağıtım Projesi Rotaract’ın 22 parça gıda maddesinin yer aldığı 34,99 TL’lik Ramazan paketlerini alan kullanıcılar, Ramazan ayında Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerini sevindirebilecek.

Elektrikli mutfak aletlerinde yüzde 50 indirimler

Ramazan ayında mutfak aletlerini yenilemek isteyenler için hepsiburada.com, cazip indirimler sunuyor. Yüzde 50’ye varan indirimlerin yer aldığı kategoride; blender, yumurta pişirme makinesi, davul fırın, börek fırını gibi pek çok seçenek yer alıyor.

Yemek takımlarıyla sofralara Ramazan huzuru

Hepsiburada.com, Ramazan ayı sayfasında tüm ailenin bir araya geldiği iftar ve sofralarını da unutmadı. Masa örtüleri, Amerikan servisler, renk renk peçeteler, kahvaltı takımları, tencere takımları, tavalar, çaydanlıklar, çerezlikler ve mutfak ekipmanları, hepsiburada.com kullanıcılarının sofralarına farklı bir hava katacak.

Çay sohbetleri için bakır semaverler

ve sahur arasındaki sohbetlerin en önemli öğelerinden olan çay keyfi için de hepsiburada.com kullanıcılarına çok özel bir indirim fırsatı sunuyor. Çaylarını eski Ramazanların tadıyla semaverlerden içmek isteyen kullanıcılar, yüzde 40 indirimli bakır semaverleri 124,90 TL’ye satın alabiliyor.

Kutulu ve deri ciltli Kuran-ı Kerim’de 385 TL’nin üzerinde indirim

Hepsiburada.com Ramazan sayfasının en özel seçenekleri arasında yer alan deri ciltli Kuran-ı Kerim, yılın bu önemli döneminde 385 TL’nin üzerinde indirimle 714,99’lik fiyatıyla satın alınabiliyor.

Aynı zamanda Ramazan ayında en çok okunan yazarlar arasında yer alan Uğur Koşar, Mehmet Ali Bulut, Talha Uğurluel, Deniz Erten, Hikmet Anıl Öztekin ve Salih Suruç gibi isimlerin kitapları da Ramazan özel sayfasında en çok ilgi gören seçenekler arasında yer alıyor.

Hepsiburada.com’un Ramazan özel sayfasında imameli tespih, eşarp, klima, vantilatör, alarmlı masa saati, kişisel bakım ürünleri gibi pek çok farklı kategoride her bütçeye uygun ürün seçenekleri de yer alıyor.

Bir Cevap Yazın