Forum İstanbul MyForum uygulamasını indir sinema bileti kazan

forum-istanbul-myforum, bir ilke imza atarak kişiselleştirilmiş dijital alışveriş uygulaması “”u hayata geçiriyor. Uygulaması, eğlence ve alışveriş tutkunlarını AVM içerisindeki özel aktivitelerle ilgili bilgilendiriyor ve sunduğu fırsatlarla kazandırıyor. Üstelik lansmana özel olarak, uygulamayı ilk yükleyen kullanıcılara SİNEMA BİLETİ anında ediliyor!

Forum İstanbul hayata geçirdiği kişiselleştirilmiş MYFORUM uygulamasıyla, ziyaretçilerine indirim ve ayrıcalıkların yanı sıra özel teklifler, sürpriz ve sunuyor. İçerdiği uygulamalar ve konsepti ile bir ilk olan MYFORUM, kullanıcılara eğlencenin yanı sıra Forum İstanbul içerisinde keyifli anlar yaşatan ve alışverişi eğlenceli hale getiren bir aplikasyon.

Ücretsiz olarak mobil cihazlarda anında erişime açık olan MYFORUM uygulaması; Bronze, Silver, Gold ve Diamond olarak dört seviyeden oluşuyor. Uygulamayı telefona indiren ziyaretçiler; sevdikleri markaların promosyonlarından, en güncel eğlence etkinliklerine, sürpriz aktivitelerden, alışveriş merkezinde yer alan markaların haberleri ve konumlarına kadar birçok pratik bilgiye de ulaşabiliyor.

MYFORUM programını kullanan ziyaretçiler seviye atlayabilmek için aynı zamanda diğer kullanıcılarla da yarışacak ve aktif kullanıma göre puan toplayarak ay sonunda seviye atlayabilecek. Bir sonraki seviyeye geçen ziyaretçiler, MYFORUM ayrıcalığındaki hizmet ve servislerden yararlanabilecek. Çok yakında sürpriz bir çok ayrıcalık MYFORUM kullanıcılarının deneyimine sunuluyor olacak.

MYFORUM uygulamasını ve üzerinden indirebilir ve size özel ayrıcalıklardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

338 kez okundu

Bir Cevap Yazın