Çilek’te yüzde 40’a varan yılın son indirim kampanyası

cilekTürkiye’nin sevilen markası , Aralık ayına özel indirim kampanyasıyla yüzleri güldürüyor. , yüzde 40’a varan indirim fırsatlarıyla 2015’i uğurlamaya hazırlanıyor. , yoğun ilgi gören indirim kampanyası, yılın son ayı Aralık’ta da devam ediyor. Birçok üründe geçerli olan 40’a varan indirim oranı ile yeni yılda, yeni bir oda isteyen çocukların ve ailelerin yüzünü güldürüyor.

Futbol Severlere Çilek’ten Müjde
Tematik ürünleriyle, her zevke hitap eden Çilek’in futbolsever çocuklar için tasarladığı Football serisinin her detayı dünyaca ünlü stadları andırıyor. Yatağı, çalışma masası, çalışma sandalyesi ve dolabıyla ortamı bir anda stadyuma dönüştüren “Football” serisi, aynı zamanda perdeden halıya, banktan top filesine kadar tüm mobilya ve aksesuarlarıyla, çocukları kendi sahalarının yıldızı yapıyor.

Araba Tutkunu Çocuklara Son Model GTI
Çilek’in, teknolojik aksamlar ekleyerek son model bir arabaya dönüştürdüğü GTI Araba Yataklar, opsiyonel müzik sistemi, ışık ve sesleri kontrol eden uzaktan kumandası, LED ışıklı arka sinyali, tampon tasarımı üzerinde panjuru, body kit ve sis farları, üç boyutlu egzos tasarımı, LED ışık efektli yıldız jantı ve koruma amaçlı sünger dolgulu deri iç döşemesi ile çocukları hayal dünyalarının başkahramanı yapıyor.

Çilek’le First Class Bir Yolculuk
Çilek, yeni serisi uçak temalı çocuk odası takımı First Class ile çocuk odalarına yepyeni bir enerji getiriyor. Çilek’in özellikle 3-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar düşünülerek tasarladığı First Class, çalışma masasına oturulduğunda bir pilot, yataktayken ise first class bir yolcu deneyimi yaşatıyor.

Bir Cevap Yazın