Chakra’da Babalar Günü’ne özel tüm bornoz alışverişlerinde net yüzde 30 indirim

chakra-bornozİlkbahar-Yaz Koleksiyonu ile bahar coşkusunu evlerinize getiren ’ne en özel hediyeyi sunuyor.
Doğallık ve sadeliği tüm ürünlerinde bir araya getiren Chakra, doğadan ilham alarak özel kumaş detaylarıyla hazırladığı İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’yla, bu yıl babanıza en güzel hediyeyi seçmenizi sağlıyor.

Chakra’nın rahat ve şık tasarımları, nefes alan kumaşları ve yumuşacık dokusuyla beş ayrı temada hazırladığı yeni koleksiyonunda yer alan bornozlar, terlikler ve ev giyimi ürünleri rahatlığına önem veren babalar ile buluşuyor.
Yumuşaklık hissi ile büyüleyen, yıkanmış waffle havlu bornozlar ve bambunun ön planda olduğu ürünlerden sade çizgilere sahip bornozlar Babalar Günü’nde alınabilecek hediye seçenekleri olarak dikkat çekiyor.

Chakra’nın ve Koleksiyonu’nda bulunan terlikler ise günün yorgunluğunu atma fırsatı tanırken beyaz ağırlıklı olarak turkuaz ve kum renklerini barındıran ev giyimi ürünleri hepimizin kahramanı babalarımızı mutlu ediyor.

Babalar Günü’ne özel 17-18-19 Haziran tarihlerinde yapacağınız tüm bornoz alışverişlerinde net %30 indirim kampanyası ile babasını sevindirmek isteyenlerin yolu bu yıl da Chakra’dan geçiyor.

Bir Cevap Yazın