Çek #yoldakazan etiketi ile paylaş Biletall’dan iPhone 6 kazan

biletall-yoldakazanYurtiçi-yurtdışı her türlü seyahat biletini en kolay ve cazip fiyatlarla sağlayan seyahate çıkacakları mutluluktan havalara uçuracak bir yarışma düzenliyor. Üstelik yarışmaya katılmak çok basit. Yapmanız gereken tek şey uçak, otobüs, tren ve deniz otobüsü ile seyahat ederken manzara veya anılarınızı yansıtan fotoğrafınızı veya ’da #yoldakazan etiketi ile paylaştıktan sonra sitesinde yarışma ile ilgili bölüme kayıt yaptırmak. 15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek yarışmada katılımcıların fotoğrafları jüri tarafından değerlendirilecek ve 3 şanslı yolcu 16 GB kapasiteli kazanacak.

Seyahat ettiğimiz her yeri, her anımızı fotoğraflamak ve sosyal medyada paylaşmak adeta bir alışkanlık haline geldi. Düzenlediği yarışmalarla sosyal medya kullanıcılarına her hafta hediyeler kazandıran Biletall ise fotoğraf çekmeyi ve yolculuk yapmayı çok daha eğlenceli hale getiriyor. 15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında seyahat edenler yolculuk esnasında çektikleri fotoğraflarla yarışmaya katılarak 3 ay içinde edilecek 3 iPhone 6’dan birini kazanma şansına sahip olacak.

#yoldakazan etiketi ile düzenlenen yarışmada Biletall’ın belirlemiş olduğu jüri; katılımcıların yüklediği fotoğrafları özgünlük, konu, fotoğrafçılık kuralları ve ahlaki değerler açısından inceleyerek kazananları belirleyecek. Yarışmayı kazanan 3 şanslı yolcu, yeni seyahatlerindeki keyifli anları dünyanın en popüler telefonu ile çekmeye devam edecek. Yarışma, twitter ve instagram hesaplarında yaratıcılıklarını konuşturmaya başlayan yarışmacılardan büyük ilgi görüyor.

Bir Cevap Yazın