Anadolu Jet’le avantaj rotası Aralık ayında Alanya’da

anadolu-jetHalkın havayolu AnadoluJet’in yolcularına özel seyahat fırsatları sunan projesi “Avantaj Rotası”, aralık ayında ibresini Türkiye’nin en büyük turizm merkezlerinden biri olan Alanya’ya çeviriyor. AnadoluJet ile Alanya (Gazipaşa)’ya avantajlı uçuş imkânı yakalayan yolcular; Alanya’nın önemli otel ve restoranlarına özel çeşitli fırsatlar elde ederken aynı zamanda ücretsiz gerçekleştirilecek Alanya ve Gazipaşa şehir turuna da katılabiliyorlar.

AnadoluJet’in özel seyahat projesi “Avantaj Rotası” Alanya’ya seyahat edenlere özel fırsatlar sunuyor. Aralık ayı boyunca AnadoluJet ile Alanya (Gazipaşa)’ya uçanlar, biniş kartlarıyla ülke turizminde önemli paya sahip Alanya’nın ünlü konaklama merkezlerinden ve restoranlarından özel indirimlerle faydalanıyor. Kampanya kapsamında; JetGençliler de Alanya’ya aralık ayı boyunca yüzde 50 indirimli uçma fırsatı yakalıyor.

Avantaj Rotası dâhilinde 20 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında Alanya’nın ünlü otellerinden Kahya Otel, Riviera Otel, Grand Okan Otel ve Titan Select Otel’de rezervasyon yaptıran AnadoluJet yolcuları; Aralık ayı boyunca alınacak Ankara – Alanya (Gazipaşa) gidiş – dönüş uçak biletleri, kampanya dâhilindeki otellerde kahvaltı dahil bir gece konaklama sadece 149 TL’ye faydalanabiliyorlar. Ayrıca Alanya’nın en sevilen restoranlarından Yöresel Alanya Ev Mutfağı “Esma Hanım’ın Yeri”, Karnivora Steak & Burger House ve Rıhtım Kitchen Restaurant’da yüzde 25 indirim hakkı kazanıyor. 3 bin kişi ile sınırlı olan ve aktarmalı uçuşların dâhil olmadığı kampanyaya ait otel ve uçak biletlerini, TR Tours’a ait 0850 850 25 38 numaralı çağrı merkezini arayarak satın alabiliyorlar.

Ücretsiz şehir turu ve indirimli bisiklet turu…
Avantaj Rotası dâhilinde AnadoluJet yolcuları, aynı zamanda aralık ayı boyunca Cartier Tour tarafından gerçekleştirilecek Sapadere Bisiklet Turu Programı’na yüzde 40 indirimle katılabiliyor. Alanya ve Gazipaşa Belediyelerinin katkılarıyla her gün ücretsiz gerçekleştirilecek Alanya ve Gazipaşa şehir turu ile bölgenin tüm güzelliklerini görme imkânını da yakalıyorlar.

JetGençlilere özel avantajlı uçuş fırsatı…
Avantaj Rotası kapsamında; JetGençliler de aralık ayı boyunca Alanya’ya yüzde 50 indirimli uçma fırsatı yakalıyor. AnadoluJet’in gençlik platformu JetGençlilere sağladığı indirim kodu yalnızca anadolujet.com üzerinden 20 Kasım – 28 Aralık tarihleri arasında alınacak biletlerde geçerli olup, aralık ayı içerisindeki Alanya (Gazipaşa) – Ankara karşılıklı uçuşları kapsıyor. 80 bin koltuk ile sınırlı olan kampanyaya ait biletlerin ilk uçuş tarihinden en geç üç gün öncesinde satın alınması gerekiyor.
AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden, avantaj rotası ile ilgili bilgilere ise www.avantajrotasi.com adresinden ulaşılabiliyor.

Etiket yok

Bir Cevap Yazın