Starbucks’tan yeni yıla özel hediye seçenekleri

Starbucks-yilbasi-hediye’ın gelenekselleşen yeni yıl lezzetlerinin keyfini çıkarırken, yılbaşına özel ürünleri ile sevdiklerinizi mutlu edin. Kahve tutkunu arkadaşlarınızı sevindirecekyeni yılhediyeleri Kasım ayından itibaren mağazalarında…

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte Starbucks’ınher sene merakla beklenen yılbaşına özgüürünleri mağazalarda yerini aldı. temalı kahve kupaları ve termoslar yepyeni tasarımlarıyla harika birer hediyealternatifi olarak sizleri ve sevdiklerinizi bekliyor.

Starbucks’ta hediyeler sadece bu ürünlerle sınırlı değil!Starbucks’ınenpopülerkahvelerindenbiriolanChristmasBlendde kahve tutkunları için keyifli bir hediye seçeneği oluşturuyor.

Üstelik 31 Aralık’a kadar Starbucks mağazalarından satın alacağınız her ChristmasBlend kahvemizi hediye ettiğiniz sevdikleriniz ve siz,otizmli çocukların eğitim ve gelişimlerine destek olabilirsiniz. Starbucks, 2009’dan beri gelenekselleşen sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yılbaşı dönemine özel olarak misafirlerine sunduğu ChristmasBlend çekirdek kahve satışından elde edilen gelirin bir kısmını, Tohum Otizm Vakfı’na (TOV) aktarıyor.

Bir Cevap Yazın