Antep fıstığı ve çikolatanın muhteşem uyumu: MiLanGo

milangoDünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid tarafından tasarlanan , Antep fıstıklı ve madlen çeşitleriyle keyifli sohbetlerine eşlik edecek. MiLanGo, tutkunlarına alışılmışın dışında tatlar sunarken ayrıca özel çantasıyla şık bir hediye seçeneği de oluşturuyor.

Unutulmayacak lezzetteki çikolataları şık tasarımıyla tüketicilerin beğenisine sunan MiLanGo, bayramda da evlerin baş tacı olacak. Time Dergisi tarafından ‘Amerika’daki en ünlü endüstriyel tasarımcı’ seçilen Karim Rashid’in tasarladığı MiLanGo, Ramazan Bayramı’nda misafirlerine özenli bir ikramda bulunmak veya sevdiklerine değerli bir hediye vermek isteyenler için şık bir alternatif oluşturacak.

‘Özel Günler Özel bir Çikolata İster’ sloganıyla sadece bayramlarda değil tüm özel günlerde alışkanlığa dönüşen MiLanGo’nun içi krema dolgulu Antep fıstıklı çikolatasının yanı sıra Türkiye’de bir ilk olarak antep fıstıklı madlen çikolatası da bulunuyor. MiLanGo’nun ürün portföyünde aynı zamanda farklı zevklere hitap eden fındıklı, portakallı ve frambuazlı çeşitleri yer alıyor. MiLanGo 292 gr hediyelik çikolata çeşitleri 20-25 TL fiyat aralığında satışa sunuluyor.

Bir Cevap Yazın