Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde 15 bin lira peşinatla ile ev sahibi olma fırsatı

makyol-yasam-beylikduzuEşsiz konumu ile eksiksiz bir yaşam alanı sunan söz verilen tarihten altı ay önce,Temmuz ayında teslim ediliyor. Beylikdüzü’nde %5 peşinat ile sahibi olmanın tam zamanı… Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde hayat Temmuz ayında başlıyor.

Elli yılı aşkın süredir inşaat sektöründe, gerek üst yapı gerekse altyapı ve turizm alanında Türkiye ve dünya çapındaki yatırımları ile ülke ekonomisine katkıda bulunan Makyol,Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği gayrimenkul projesi Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde 15.000 TL peşinat imkanı, %1 KDV fırsatı, uygun ödeme planları ve 0.79’dan başlayan faiz oranlarısunuyor.

Beylikdüzü’nün en merkezi noktasındakeyifli bir yaşam sunan Makyol Yaşam Beylikdüzü metrobüs durağına, hastanelere, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara, alışveriş merkezlerine, yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak tüm sosyal imkanlara yürüme mesafesinde yer alıyor.

Söz verilen tarihten 6 ay önce, Temmuz ayında teslim edilecek olan Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde her ihtiyaca yönelik; 1+1, 2+1 ve 3+1’denoluşan 72-167 metrekare arasında değişen 464 adet daire yer alıyor. Restoran, kafe ve mağazaları buluşturan 84 üniteden oluşan alışveriş ve yaşam meydanı, cazip fiyatları ve kolay ödeme planları ile yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Projede, ayrıca özel peyzaj düzenlemeleri, açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, SPA, fitness, sauna ve yoga- pilates salonunun yer aldığı spor ve sağlık kulübü bulunuyor.

Bir Cevap Yazın