Boyner Okula Dönüş Kampanyası Hopi ile 75 hediye Paracık kazandırıyor

Perakende sektörünün lider markası , ilk ders zilinin çalmasına kısa süre kala tüm öğrencileri okula hazırlıyor. Farklı konseptlerdeki çanta, kalem kutusu, matara, beslenme çantası, kıyafet ve spor ayakkabısı gibi ilkokuldan üniversite öğrencisine kadar her yaştan öğrencinin ihtiyaç duyduğu ürünleri zengin bir seçki ve avantajlı fiyatlarla sunan , okul alışverişi için vazgeçilmez bir alışveriş destinasyonu olarak öne çıkıyor.

Dünyaca ünlü markalardan binlerce seçeneği tek bir çatı altında buluşturan Boyner, okula dönüş ürünleri ile de her yaştan öğrencinin ve ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Boyner Okula Dönüş Kampanyası 75 Paracık kazandırıyor

Boyner okul çantalarını, kıyafetlerini, ayakkabılarını ve okula dair aranan tüm tekstil ürünlerini bir arada sunarak tüketicilerine kolaylık sağlarken, bu dönemde bir de çok avantajlı bir kampanya sunuyor. Boyner’in 6-16 Eylül 2018 tarihleri arasında alışveriş uygulaması Hopi ile gerçekleştirdiği Okula Dönüş Kampanyası’nda, Boyner / Mağazaları ve Boyner.com.tr’den Hopi ile yapılacak 400 TL ve üzeri ilk alışverişte 75 hediye Paracık kazanmak mümkün olacak. Kazanılan 75 Paracık; 6 – 20 Eylül 2018 tarihleri arasında Boyner / Mağazaları ve Boyner.com.tr’de 200 TL ve üzeri alışverişte kullanılabilecek.

Okula dönüş koleksiyonunda çizgi film ve süper kahraman modası

Minik öğrencilerin okula dönüş ürünlerinde çizgi film ve süper kahraman modası öne çıkıyor. , , Küçük Prens, My Little Pony, Minnie-Mickey Mouse, PJ Masks, Saftirik, Barbie, Shopkins, Örümcek Adam, Batman, Transformers, Star Wars, , Harika Kanatlar ve Popcorn The Bear gibi çizgi film karakterleri ve süper kahramanların yer aldığı sırt çantaları, kalem kutuları, mataralar ve pek çok ürün öğrenciler ile buluşuyor.

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Barcelona ve Real Madrid ürünleri Boyner’de

Boyner’in okula dönüş koleksiyonunda emoji ve desenli ürünlerin yanı sıra Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Barcelona ve Real Madrid gibi dünyaca ünlü spor kulüplerinin lisanslı ürünleri de bulunuyor.

Kıyafet ve spor ayakkabılarını yenilemek isteyen öğrenciler için Limon Company, adidas ve Nike gibi markaların farklı giyim zevklerine uygun renk ve tasarımları da öğrencilere yeni eğitim sezonunda rahatlık ve konfor sunuyor.

Bu markalar ile birlikte , Benetton, New Balance, Cennec, Coral High, , Ibag, Lee Cooper, Slazenger, Yaygan Kids, Winx Club, Lumberjack, , , ve T-Box gibi markaların ürünleri de Boyner mağazalarında okul alışverişi yapmak isteyenleri bekliyor.

İlkokuldan lise ve üniversite öğrencilerine kadar her yaştan öğrencinin ihtiyaç duyduğu ürünler ile buluşmak için siz de okula dönüş döneminde Boyner mağazalarını ya da boyner.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.