Yılbaşı sofraları Pierre Cardin Home ile ışıldıyor

pierre-cardin-yemek-takimiSevdiklerinizle birlikte yeni bir yılı karşılayacağınız yılbaşı sofranız, ’un şıklığıyla buluşuyor. ’un birbirinden zarif sofra ürünleriyle yılbaşı davetlerinde sofralar göz kamaştırıyor.

Kalitesi ve şıklığı ile evinize ışıltı katan Pierre Cardin Home, sofra koleksiyonu ile zarafeti evinize taşıyor. Yılbaşı gecesinde uzun ve keyifli sohbetlere eşlik edecek yemek masanız şık bir sunumu hak ediyor. 86 ve 24 parça yemek takımları, gümüş ve gold detaylı cam sofra takımları, kahvaltı takımları, çatal-bıçak takımları, tencere setleri, runner’lar ve masa örtülerinden oluşan sofra koleksiyonuyla Pierre Cardin Home, yılbaşı sofraları için A’dan Z’ye her detayı bir arada sunuyor. Ayrıca Pierre Cardin Home, mutfakla arası iyi olan sevdikleriniz için de yüzlerce yılbaşı hediyesi alternatifi sunuyor.

Pierre Cardin Home’un, eşsiz tasarımları ve kalitesiyle farkını ortaya koyan ürünleri ile sofra takımlarına mağazaları ve mağazalarının yanı sıra Online ve Taç Online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın