Yataş Bedding ve Enza Home’dan Kaçırılmayacak Sonbahar Kampanyası

s1503325822_EvTekstili.jpg.jpgs1503325823_SMART_TRACK_YATAK_01.jpg.jpgs1503325823_Yata__Bedding.jpg.jpgs1503325824_GOA_NevresimTakimi_dikey.jpg.jpgs1503325824_ARIA_YatakOdasi_05.jpg.jpgs1503325825_EnzaHome.jpg.jpg

Enza Home ve Yataş Bedding markaları ile hayata konfor, şıklık ve sanat katan Yataş, yepyeni bir kampanyayla sonbahara “Merhaba” diyor. Kampanya kapsamında; ev dekorasyonuna modern ve yenilikçi bir yorum getiren Enza Home ve teknoloji ile kaliteyi birleştiren Yataş Bedding ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirimler ve birbirinden cazip hediyeler, evlerini sonbaharla birlikte yenilemek isteyenleri bekliyor.

Yataş, Enza Home ve Yataş Bedding markalarıyla düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekliyor. Yeni bir mevsimle yenilenmeye hazırlananları memnun edecek kampanya kapsamında, mobilyadan yatağa pek çok üründe yüzde 50’ye varan indirimler ve birbirinden şık hediyeler Enza Home ve Yataş mağazalarında kullanıcılarını bekliyor.

Ev dekorasyonunda Enza Home farkı şimdi hem indirimli hem hediyeli!

Farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evlere taşıyan Enza Home, Sonbahar Kampanyası kapsamında tüm ürünlerinde net yüzde 25 indirim avantajı sağlıyor. Ayrıca kampanya süresince Yatak Odası alışverişlerinde Yataş Yatak, Koltuk Takımı ve Yemek Odası alışverişlerinde Enza Home’un renk ve dokularıyla ön plana çıkan halıları veya şık ve kullanışlı sehpaları da hediye ediliyor. Ayın ürünlerinde ise net yüzde 40’a varan indirimler, sonbaharda her evi Enza Home konforu ve şıklığı ile tanıştırmaya hazırlanıyor.

Yataş uykusu hem indirimli hem sağlıklı

Türkiye’de yatak deyince ilk akla gelen marka olan, yatak ve uyku ürünleri konusunda farklı ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği yataklar ile sağlıklı, kesintisiz ve konforlu bir uyku sunan Yataş Bedding, Sonbahar Kampanyası ile yazın son ve ayrıcalıklı fırsatını sunuyor. Kampanya kapsamında üstün teknoloji ürünü, konforlu yataklarda net yüzde 30 indirim ve belirli ürünlerde yorgan hediye edilirken, baza ve başlıklarda da net yüzde 35 indirim fırsatı sunuluyor.

Evlere renk ve şıklık katan renkli ev tekstili ürünlerinde yüzde 40’a varan indirimler, yastık ve yorganlarda ise net yüzde 50 sunan Yataş, yıl boyu kesintisiz ve konforlu uykular diliyor.

Etiket yok

Bir Cevap Yazın