Watsons’ta Büyük Bayram İndirimi Başladı

s1503572479_Watsons_KurbanBayrami.jpg.jpg

Bayram tatiliniz için gereken her şey Watsons’ta sizleri bekliyor. Makyaj ürünleri, cilt ve yüz bakım ürünleri, güneş ürünleri, saç bakım ürünleri ve parfümlerde %50 indirime varan fırsatlar Watsons’ın bayram kampanyasında. Bayram tatili öncesi hem kendinize hem de sevdiklerinize en güzel hediyeler için Watsons’a mutlaka uğrayın.

Watsons’ın geleneksel Büyük Bayram İndirimi 24 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacak. Büyük Bayram İndirimi’nde MaxFactor, Revlon, Rimmel, Alix Avien ve Deborah makyaj ürünlerinde %40, Watsons Card’lı alışverişinizde %50 indirim; Loreal Paris, Maybelline, Note ve Lottie London makyaj ürünlerinde %40 indirim; Pastel, Golden Rose ve Sally Hansen makyaj ürünlerinde %30 indirim bulunuyor.

Watsons Büyük Bayram İndirimi, Loreal Paris, Nivea, Diadermine ve Bielenda cilt ve yüz bakım ürünlerinde %40, Watsons Card’a %50 indirim, Pure Beauty, Collagen by Watsons, Garnier, Neutrogena, Sebamed, Lierac, Nip & Fab ve Clean & Clear cilt ve yüz bakım ürünlerinde %40 indirim, Roc ve Cosmed cilt ve yüz bakım ürünlerinde ise %30 indirim fırsatı sunuyor.

Büyük Bayram İndirimi güneş ürünlerinde de büyük fırsatlar sunuyor. ROC, Nivea, Garnier, SebaMed, Hawaiian Tropic, Solait, Cosmed ve Watsons güneş ürünlerinde %50 indirim avantajı sizleri bekliyor.

Son dönemlerde çok tercih edilen Organix, Toni&Guy, Botanicals, Live Clean ve John Frieda saç bakım ürünlerinde %40 indirim bulunurken seçili şampuanlar da %40 indirimle Watsons’ın bayram kampanyasında.

Ayrıca birçok parfüm markası da kaçırılmayacak indirimlerle Büyük Bayram İndirimi’nde yer alıyor.

Büyük Bayram İndirimi’ni ve fırsatları kaçırmamak için Watsons’a uğramayı unutmayın.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var.

Etiket yok

Bir Cevap Yazın