Vakko Chocolate’tan çok özel bayram lezzetleri

vakko-cikolata1989 yılından bu yana Türkiye’de kendi ismiyle çikolata üreten tek moda markası , ile için birbirinden özel tatlar sunuyor. Her olduğu gibi bu da Vakko , klasiklerinin yanı sıra ve çikolataya batırılmış çıtır portakal dilimleri gibi gurme tatlarıyla en özel bayram anılarınıza lezzet katıyor.

Dünyanın en iyi İsviçre Çikolatası esas alınarak üretilen ve tüm özel günler için en iyi hediye seçenekleri arasında yer alan , bayram için birbirinden özel lezzetler sunuyor. , bayramı klasikleşmiş Superfine ve Extrafine’in yanı sıra , , Karamelli Tuzlu , gibi birbirinden özel yirmi dört lezzetle karşılıyor.

Farklı tatlar denemek isteyenler için geleneksel lezzetlere modern bir yorum getiren Vakko Chocolate, döneminin sembolü hurmaları, sütlü ve bitter Vakko çikolata ile kaplıyor. ’a özel 450 gramlık metal kutusunda Vakko’ya özgü şıklıkta satışa sunulan Hurmalı çikolatalar; tüm Vakko ve Vakko Chocolate mağazalarının yanı sıra ’ta da Vakko dostlarıyla buluşuyor.

Vakko Chocolate Portakal Dilimleri ise, hem leziz hem hafif tatlar arayanlar için mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Kurutulmuş çıtır çıtır portakal dilimi ve bitter çikolatanın benzersiz uyumu Vakko Chocolate Portakal Dilimleriyle hafif birer atıştırmalığa dönüşüyor.

Vakko Chocolate, eşsiz tatları ve Vakko’ya özgü şık sunumuyla bayram sevincine lezzet katmaya devam ediyor.

• Vakko Chocolate Hurmalı Çikolata 450 gr lık metal kutu satış fiyatı 169 TL.
• Vakko Chocolate Portakal Dilimleri 60 gramlık paket satış fiyatı 15 TL.

60 kez okundu

Bir Cevap Yazın