Unutulmaz bir Babalar Günü için ilham veren hediye seçenekleri Crate and Barrel’da

Crate-and-Barrel, için en farklı alternatiflerini sizler için bir arada sunuyor. Geniş ürün yelpazesinde yer alan alternatifleri ile özel günlerin ilham kaynağı olan Crate and Barrel, Babalar Günü’nü özel kılacak öneriler sunuyor.

Her zevke hitap eden tasarımları ile babanız için en özel hediyeyi bulmanızı kolaylaştıran Crate and Barrel, eğlenceye meraklı babalar için Bocce Seti ve Stack the Candles oyununu, seyahatlerinde şıklıktan ödün vermeyenler için ise On-the-Go Seyahat Kiti, Saat ve Kravat Kutusu ve Seyahat Boyu Poker Seti’ni öneriyor.

Dış mekanda zaman geçirmeyi seven ve barbekünün “patronu” olan babalara, Carswell Açık Hava Şöminesi, Weber Performance Deluxe veya Spirit Premium mangal ve tamamlayıcı barbekü aksesuarları ile sürpriz yapabilirsiniz. Babanıza, özel sunumları için de ilham vermeyi unutmayın! Game Night veya Cocktail 4’lü Başlangıç Tabağı Setleri, Pizza Servis Tabakları veya Cips&Sos Servis Tabağı, babanızın en sevdiği parçalar arasında yerini alacak…

Babalar Günü için ilham veren hediye seçenekleriyle Crate and Barrel, sizleri , , , mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

33 kez okundu

Bir Cevap Yazın