Turkcell TV+ kullanıcıları maç keyfini 4K Ultra HD kalitesinde yaşayacak

TURKCELL-TV+-4KA Milli Futbol Takımımızın ana sponsoru , maçları ekran başından izleyecek taraftarlar için seyir kalitesini üst seviyeye taşıyacak. ’in fiber altyapısı üzerinden sunulan +’ta maçlar 4K Ultra HD kalitesinde izlenecek.

Işık hızında fiber internet altyapısı üzerinden hizmet verdiği Turkcell TV+ teknolojisiyle TV izleme deneyimini zenginleştiren Turkcell, 4K Ultra HD kalitesi ile maç heyecanını stadyumdaymış gibi hissettirecek. 3 Haziran’da satışa sunulan ve 4K Ultra HD teknolojisini destekleyen yeni kutusu ile Turkcell TV+, kullanıcılarına 4 kat daha canlı maç keyfi vadediyor. Turkcell, fiber internet altyapısıyla hizmet verdiği TV+ kullanıcılarına yeni kutu ile ayrıca Youtube üzerinden de 4K Ultra HD içerikler sunuyor. TV+’ın yeni kutusunu alanların, kutu ile arasında HDMI kablosuyla bağlantı kurması yeterli olacak.

4K Ultra HD ile 4 kat HD görüntü kalitesi
4K Ultra HD, şu an yaygın olarak kullanılan HD görüntü kalitesinden 4 kat daha yüksek çözünürlük sağlıyor. Turkcell TV+ ile 4K Ultra HD yayının izlenebilmesi için Turkcell fiber internet altyapısının bulunması ve televizyonun 4K Ultra HD yayını desteklemesi gerekiyor.

Bir Cevap Yazın