Tepe Home’da KDV İndirimi Devam Ediyor

s1508150443_TH_halkbank_sm.png.jpg

Şubat ayında başlayıp 30 Eylül’de son bulan Mobilyadaki kdv indirimi, Tepe Home mağazalarında kdv indirimini aratmayan fırsatlar devam ediyor.

Tepe Home’un 1 Ağustos itibari ile başlattığı ‘’Mutluluğu evinize, ödemeyi 2018’e taşıyın’’ kampanyası ile ödeme tarafında evini kuranlara, ev yenileyenlere ve dekorasyon severlere oldukça cazip fırsatlar sunuyor.

Sezonda 12 aya varan ödeme kolaylıklarına ek olarak mobilya alışverişlerinde net %30+%15 indirim ve Halkbank paraf kart ile yapılan alışverişlerde, ödemeleri 2018’e erteleme fırsatı sunuyor.

Sezona yeni koleksiyon grupları ile giriş yapan Tepe Home mobilya ve ev aksesuarları kategorisindeki zengin ürün çeşitliliğiyle kombinlenmiş ürün koleksiyonları yaratarak, farklı ev ve oda konseptleri geliştiriyor.

Çağdaş ve sofistike modern yaşam alanı gruplarında da, kentsel sadeliği, metalin ışıltısı ve ahşabın doğallığı ile birleştirilmiş. Klasik ve modern sentez gruplarında, mekanların stil ve derinlik kazanmasını hedefleyerek, klasik çizgileri modern yorumlar ile birleştirilmiş. Masif ahşap ile doğal görünümlü country modeller ile geçmişten günümüze modernize ederek lüks bir görünüm ile tasarlanan yeni koltukları Tepe Home mağazalarında dekorasyon sevenler ile buluşturuyor.

Farklı stil, renk ve temalar ışığında, bir evin tüm ihtiyaçlarına yönelik geniş ürün gamıyla dikkat çeken Tepe Home , cazip fiyat seçenekleri , ödeme avantajları ile dekorasyon severleri mağazalarında davet ediyor.

Etiket yok

Bir Cevap Yazın